"Volkan Şen'in Bursaspor'da kariyeri bitmiştir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Volkan Şen'in Bursaspor'da kariyeri bitmiştir"

Cevap: "Volkan Şen'in Bursaspor'da kariyeri bitmiştir"

Volkan falan gelmesin.Bilin ki Volkan gelirse Arda gönderilir.İçimiz dışımız kanat oyuncusu oldu lan.

Kim var sağ kanatta aga:D.Pino sağ kanatta rezalet,kazım belirsiz şu an,aydın yetersiz.Hagi madem romanya dan 1 kamyon adam getirecek nicolita yı da koysun kamyonun içine bi faydası olur:D

Kim var sağ kanatta aga:D.Pino sağ kanatta rezalet,kazım belirsiz şu an,aydın yetersiz.Hagi madem romanya dan 1 kamyon adam getirecek nicolita yı da koysun kamyonun içine bi faydası olur:D

Kardeş Pino,Kazım götürür orayı.Sene sonu da çok istenirse Torje alınır. Gerek yok Volkan kumarına.

Yetenekli fakat çok sorunlu, çirkef bir futbolcu. Hagi'yle anlaşırlar mı, tam bir muamma.

Sağlam'ın böyle bir laf edeceğini sanmıyorum.Ayrıca taş çatlasa 3 milyona falan gelsin gelirse.

İlk olarak Volkan şen kötü ve abartılmış bir adam.

İkinci olarak Arda'ya felan disiplisiz diyenlerin V.Şeni nasıl istiyorlar oda ilginç.

Yerli kalitemiz baya yüksek olduğu için Volkan Şeni istemiyoruz heralde. :D

Ayrıca yönetim transferi gündem de şuan futbolcu almıyoruz :D

Volkan Şen, Serdar Özkan kadar katkı ancak yapar. En azından benim düşüncem bu. Arda'yla kıyaslamak, çok saçma olur.

Arda'yla felan kıyaslanmıyor.Sonuçta Arda sezon sonu gitmek isteyecek.Adam kaç senedir avrupa hayali kuruyor.

Volkan Şen müthiş transfer olur.

Volkan Şen, Serdar Özkan kadar katkı ancak yapar. En azından benim düşüncem bu. Arda'yla kıyaslamak, çok saçma olur.

Bence de Arda ile kıyaslanması saçma olur ancak Serdar Özkan kadar katkı yapacağını söylemek de biraz saçma olur gibi. Gelin bunun bir ortasını bulalım :)

Ne Arda kadar çok ne de Serdar kadar az katkı yapar. Gelirse tam bu iki oyuncunun arasında olur.

gelsin volkan,volkanı istemeyen arkadaşlara söleyecek söz bulamıyorum,ne istiyosunuz siz angel di maria felanmı ??

alalim yetenekli yerli oyunculara ihtiyac var para+oyuncu takasi ile olursa güzel olur sarp baris aydin dan birisini veya ikisini verirsek cok daha iyi olur

bam ı verelım volkana karşı hatta volkan gelmesede olur :D

Üst Alt