Volkan Yaman Resmen Eskişehirspor'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Yaman Resmen Eskişehirspor'da!

Cevap: Es-Es Volkan'ı Bitiriyor..

Bu adam ilk geldiğinde ilk iki maçında serbest vuruştan gol atmıştı.

Heralde devamı gelecek demiştim o zamanlar.

Ama olmadı.

Eğer giderse hayırlı, yolu açık olsun.

İlk geldiği zamanlarda attığı iki frikik golüyle gaza gelen bazı taraftarlar, "Carlos yalan, Volkan Yaman" diyecek kadar saçmalamıştı.Saçmalamayın dediğimizde de bizi Fenerbahçeli ilan etmişlerdi.

Hey gidi günler hey.:)

bu adamı gönderip hakan baltanın alternetifi olarak hala alpaslanı dusunuyorsunuz ya gerçekten gülüyorum .

Volkan Eskişehir yolunda!

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Volkan Yaman ile prensipte anlaştıklarını söyledi.

Ünal, geçen hafta deplasmanda oynadıkları İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçı öncesinde Volkan Yaman ile İstanbul'da görüşme yaptıklarını söyledi. Görüşmede Volkan'ın menajerinin de bulunduğu ve anlaşmanın sağlandığını belirten Ünal şöyle konuştu:

“Daha önce prensipte anlaşmaya vardığımız Volkan ile son kez geçen cumartesi günü İstanbul'da görüştük. Bu görüşmemiz çok olumlu geçti. Transfer konusunda kendisiyle anlaşmaya vardık. Volkan bu hafta içerisinde Eskişehir'e gelecek ve sözleşmeye imza atacak. Volkan'ın transferini 1 Eylül 2009 tarihine kadar bitirmeyi istiyoruz."

Cevap: Volkan Es-Es'e doğru..

Eskişehirlilere şimdiden saır diliyorum:D:D

Şu sabriyide eskişehirlilere verebilsek mükemmel olur.:m26::m26:

Üst Alt