Vücudunuzda Dövme Var mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücudunuzda Dövme Var mı?

Vücudunuzda dövme var mı?

• Kullanılan toplam oy
    4
Cevap: Vücudunuzda Dövme Var mı?

neyseki yok.. yaptirmayi da asla dusunmuyorum..

bazilari gibi dini sebeplerden de degil..

belli bi sac modelinden bile 2 ayda sikiliyorum, dovmenin omur boyu kalacagi dusunuldugunde sacmaligin daniskasi gibi geliyor..

Kolumun iç tarafında ' Makyajı akıyor farkının herkesleşiyosun ' dövmesi var.

Sol omzumda Aslan dövmesi var.

Bileğimede bişey yaptırmayı düşünüyorum.

o konuda Kazım'ı tek geçerim :asd:

Raul Meireles derim

59.jpg

yalandır bu hadis.

igreti sac nedemek onu bilmiyorum da, takma sac heralde. peruk takmak niye gunah olsun ? herifin sacı yoksa saclı gozukmek istemesi niye gunah olsun ? birine zararmı veriyosun, birine acı mı cektiriyosun ? yhüoooo.. ozaman mantık nerde burda ? ozaman hicbisey yapma hayat boyu dokunma vucuduna 50 metre sakalla gez yıkanma hicbisey yapma yani. deve cisi ic yada. peygamber dedigin kisiler en iyi insanlardır, niye boyle sacma salak seyler icin "Allah ona lanet etsin!" desin ?

boyle mantıksız alıntılara koru korune inanmayın.

Emir dostum felsefi konulara ilgilsin ve onun uzerine okuyor ola bilirsin.

Benim sana qardas gibi bir tavsiyem Kuran-Kerimde okumaya baslamandin

bana kalirsa bazi dusundugun ve cozemedigin seylerde cok yardimci olacagina inaniyorum

olayi oyle carpitmayin

kimin cehenemme kimin cenete girecegini biz bilemeyiz

ben bildigim bu beden bize bir emanet

mesala asiri bilgisayara bakip gozlerini bozuyorsan bu emanete heyenaetdir

Peygambarimiz dunyadakii en sucsuz insandir hic bir zaman allahin kanunlarindan sasmamissdir cenette gidecegi belli iken

simdi sen nasil sorgulaya bilirsin ki yaptigim bu kadar iyilikler felan?

avatarina hastayim, hocayada yakismamis o sapka..

konuya gelirsek guzel yorum, ama malesef toplum dinimiz uzeri (ben dahil) bilincsizlendikce bundan 50 sene sonra dovme gunah deyil denecek.. olay onu gosteriyor.. bu bi dovme konusunda degil cogu konuda boyle..

Bir konuyu da dine veya siyasete getirmeyin yeter artık, psikolojisi bozuk olan yazmasın, gece gece biz uğraşmayalım.

Ben aslinda sizin gibileri anliyamiyorum

Bir konuya din ve siyasetle girmeyin diyorsunuz

Baska konulari bilmem amma bu konuda eger ben o isin dinimizce caiz olmadigini biliyorsam bunudami soyleyemem?

Ben aslinda sizin gibileri anliyamiyorum

Bir konuya din ve siyasetle girmeyin diyorsunuz

Baska konulari bilmem amma bu konuda eger ben o isin dinimizce caiz olmadigini biliyorsam bunudami soyleyemem?

yani bi konu degil hani dinle alakali bisey olmasa eyvallah derim.. lafi donderip eviirp ceviirp dine bagladiniz derim ama dovmenin Gunah oldugunu hepimiz biliyoruz.. bende cok begeniyorum zaten ama yaptirmiyorum cunku Gunah.. keske gunah olmasaymis..

Üst Alt