Walt Disney = Satanizm-İspiritizm-Sublimlinal Mesaj ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Walt Disney = Satanizm-İspiritizm-Sublimlinal Mesaj !

Cevap: Walt Disney = Satanizm-İspiritizm-Sublimlinal Mesaj !

Cocuklukta bazi cinsel seylere benzerlikler gorurdum cizgi filmlerde ama, tesaduf zannederdim.

[video=youtube;5LYD0Fzf1LU]https://www.youtube.com/watch?v=5LYD0Fzf1LU[/video]

evet beyler bende subliminal mesaj veriyorum buradan

715278_700b.jpg

Bugün yakaladığım bir olay...

Kızımla, TRT-Çocuk kanalında "Laura'nın Yıldızı" çizgi filminde, sonlara doğru yakaladığım bir sahne...

1-2 saniye sürüyor...

Elinde tabanca olan biri, ateş eder gibi yapıyor veya ediyor, hızlı geçtiği için anlamadım...

Çizgi film ile uzaktan yakından alakası yok...

Trt-Çocuk kanalını arayıp incelemelerini isteyecektim, fakat resmi sitelerine telefon koymamışlar...

Bende mail attım ve durumu Trt-Çocuk'un twitter sayfasına twit attım..

Bakalım ne cevap verecekler...

Bugün yakaladığım bir olay...

Kızımla, TRT-Çocuk kanalında "Laura'nın Yıldızı" çizgi filminde, sonlara doğru yakaladığım bir sahne...

1-2 saniye sürüyor...

Elinde tabanca olan biri, ateş eder gibi yapıyor veya ediyor, hızlı geçtiği için anlamadım...

Çizgi film ile uzaktan yakından alakası yok...

Trt-Çocuk kanalını arayıp incelemelerini isteyecektim, fakat resmi sitelerine telefon koymamışlar...

Bende mail attım ve durumu Trt-Çocuk'un twitter sayfasına twit attım..

Bakalım ne cevap verecekler...

Yildiz.tv / Nar.tv - Tv izle, dizi izle, film izle, Canli izle şu linkten zamanı geri alarak bir kontrol et istersen hocam. saati vs. söylersen biz de bakalım bir.

trrt çojukta ben de subliminal mesajlar gördüm baya bi

hatta keloğlan diye çizgi film var

hep saçma saçma olaylar oluyo

üçgenler falan foraa

Kücükken izlediğim çizgi filmlerde şimdi izlediğim Dizi/Film'lerden daha sapıkca seyler varmıs yahu :eek:mg::Z3:

family guyda 8.sezon 1.bölümünde stewie ve brian disney landa gidiyor orda herşey güzel giderken musevi biri içeri girince bütün o şirin yaratıklar birden ona saldırıp öldürmüştü.. ilk başta anlamadım ama burdan satanizmle alakalı şeyler olduğunu öğrenince amerikalılarında olaya böyle bir gözle baktıklarına eminim tabi disneye karşı yani.

Üst Alt