Watch Dogs: Legion | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ubisoft’un sevilen serilerinden biri olan Watch Dogs, daha önce seride görülmemiş iddialarla geri dönüyor. İngiltere’nin Brexit ile Avrupa Birliği’nden ayrılması sonucu bir teknoloji distopyası hâline gelen Londra, polis görevi gören drone’lar ile korunuyor. Albion isimli bir güvenlik şirketi, şehrin kontrolünü elinde tutuyor.

Gelelim oyunu heyecan verici kılan detaylara. İlk olarak oyunda bulunan her NPC’nin kontrol edilebiliyor olması çeşitlilik için umut verici. Her karakterle farklı stratejiler izlenebilecek. Böylece oyunda ana karakter diyebileceğimiz bir karakter bulunmayacak. Aynı zamanda bir karakter öldüğü zaman geri getirilemeyecek.

Haziran 2019’da yapılan bir duyuruyla oyunun 6 Mart 2020’de çıkacağı açıklanmıştı. Ancak Ekim 2019’da yapılan bir açıklamayla çıkış tarihinin gelişim sürecini arttırmak adına 2020-2021 mali yılı aralığına ertelendiği söylendi. 2020-2021 mali yılı, 2020 yılının Nisan ayında başlayacak ve 2021’in Nisan ayında sonlanacak. Genel tahminler oyunun 2020’de çıkacağı yönünde olduğu için listemize dâhil ettik.

Watch Dogs: Legion sistem gereksinimleri:
Minimum (Tahmini):

• İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i3-560 / AMD Phenom II X4 805
  • RAM: 4 GB
  • Ekran kartı: Nvidia GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 360X
  • DirectX sürümü: 11
  • Depolama: 40 GB
Önerilen (Tahmini):

• İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4670K / AMD FX-8370
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: Nvidia GTX 1060 / AMD Radeon RX 580
  • DirectX sürümü: 11
  • Depolama: 40 GB

2 için çok iyi dönüşler vardı.

Şehir simulasyonu olayı sanırım bu oyunla başlamıştı, iyi olur umarım.

Ubisoft yapmasa belki daha çok sevilirdi.

Heyecanla bekliyorum.

f2d5ff0c-d9ad-48b2-bd3d-cc3f13a53b9e.jpg

Üst Alt