We Want Clean Football | Arşiv - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

We Want Clean Football | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Dear UEFA...

-''UEFA'YA BASKILAR VAR''-

Mehmet Ali Aydınlar, UEFA yetkililerin hiçbir belgeyi görmediklerini vurgulayarak, ''Ancak burada medya takip sistemleri var. Her şeyi takip ediyorlar. Biz de günlük raporlar veriyoruz. Ayrıca UEFA'ya çok baskı var. Kendilerine çok sayıda mail geldiğini söylediler'' dedi.

işte biz... :D

Cevap: UEFA 'ya Şikayet | We Want Clean Football

yalnış hatırlamıyorsam ligin 30. Haftasında UEFA;ya ilk mailimi kendim attım, son 4 macı takibe alsınlar diye fenerin sonra Karabük macının hemen ardından Mail attım emenike olayı ve hakem icin , 30. haftadan bugüne kadar 20 tane atmışımdır sadece UEFA'ya, birde FIFA gönderdim 4-5 kere ve her ülkenin en büyük gazetelerine bu metini toplu mail olarak attım. Twitterden duyurdum , elimden ne geliyorsa yapmaya çalıştım dahada yaparım imkan oldukca

Metin yazan yayınlayan ve tüm Mail atan arkadaşları kutlarım

Dün gece karar ilk açıklandığında bir spor habercisinin dudaklarından dökülen şu kelimeler Galatasaray taraftarını tepkisini, şikayetini UEFA'nın verdiği cezayı açıklıyor..

Haberci diyor ki "Demek ki Fifa'nın bu konuda şakası yokmuş!"

Ne şakası ya. Oluşturulan komuoyu bu. Şike dururken halen playoff saçmalığını araya sıkıştırmaya çalşııyorsun. Şaka sanan TFF. Alın size şaka..

Ligden çekilme konusunda da. Sanırım düşünceleri 1 yıl ligden çekilip ertesi yıl tekrar geri dönmek ama bi baksınlar tüzüğe 1 yıl ligden çekilen ekip bir daha hangi kademeden futbola dönüyor ;)

teşekkürler uefa, gerçeğin sesini duydu, tüm bunların sorumlusunu herkes biryerde arıyor ama esas sorumlu metriste yatan adamdır ve ona destek veren tff dir , bunu kimse dile getirmiyor, işte yıllardır yaptıklarının foyası çıktı,bu arada fenerbahçe çekilemez, amatör ligden başlıcak çekilirse, ama çekilirse ne iyi olur ha

Cevap: Dear UEFA...

UEFA beklentilerimizi yerine getirdi, temiz futbolu korumak için gösterdiği özeni tekrarladı.

Süreç, adı birçok maçta şike/teşvik suçlamasına karışan, birçok yöneticisinin tutuklu yargılandığı "Fenerbahçe kulübünün, bu sezon Avrupa kupalarından men edilmesi ile" tamamlandı.

Bundan sonrası için iddianamenin kabulü beklenerek, gerekli ise adı geçen diğer kulüpler hakkında gerekli adımlar atılacaktır.

Bizler, temiz futbolu isteyenler olarak, ayrı bir konuda, bunun da takipçisi olacağız.

Misyonunu tamamlayan bu konu sonunda UEFA 'ya duyarlılığı için teşekkür ediyoruz.

- - - -

Not: İlgili konular bu konu altında birleştirildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt