GSC Portal - Wenger: ''Galatasaray Türkiye’nin en büyük takımı'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Wenger: ''Galatasaray Türkiye’nin en büyük takımı''

wenger1.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu son maçında yarın Galatasaray’ın rakibi olacak Arsenal’de teknik direktör Arsene Wenger, zorlu bir karşılaşma oynayacaklarını söyledi.

Detaylar GSC Portal'da...

Son düzenleme:
Türkiyenin en büyük klübü dedi canlı canlı ben seyrettim .

"hepinizin bildiği gibi Türkiye'nin en büyük kulübü olan Galatasaray'ı küçümseyecek halimiz yok" dedi.. yavşak (ve kuş) tercüman çevirmedi.. anlamamış olamaz.. işine gelmedi puştun..

çok fena kuduracaktı kuş sürüleri doğru çevirseydi.. ağzına ettiğimin medyasında yok ki gerçek söylediğini yazacak birisi.. acınacak halde bizim gazetecilerin ingilizce bilgisi..

sorsan hepsi biliyor..

Arsène Wenger,*Arsenal: "Galatasaray*are the biggest club in Turkey. I have been here before. They will show their quality, just like they did when they eliminated*Juventus*last season."

"Galatasaray Türkiye'nin en büyük kulübü. Ben zaten daha önce burdaydim. Onlar kalitelerini göstereceklerdir, tipki gecen sene Juventus'u elediklerinde yaptiklari gibi."

Cok serefsiz medyamiz var

Arsène Wenger,*Arsenal: "Galatasaray*are the biggest club in Turkey. I have been here before. They will show their quality, just like they did when they eliminated*Juventus*last season."

"Galatasaray Türkiye'nin en büyük kulübü. Ben zaten daha önce burdaydim. Onlar kalitelerini göstereceklerdir, tipki gecen sene Juventus'u elediklerinde yaptiklari gibi."

Cok serefsiz medyamiz var

medyadan çok tercüman şerefsiz.. çevirmedi ki adam.. medyada çalışan birçok adamı bizzat tanıdığım için biliyorum.. onlar ingilizce bilmemenin mallığını yaşıyorlar..

aha murhan anında müdahale etti , canlı calnı sansüre tanıklık ettim ya artık ölmem bu forumda :)

konu Murat Urhan tarafından (Bugün Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.

Bu zaten öyle. Bunun saklanması ve bundan korkan kişilerin bunu itiraf etmekten imtina etmeleri aslında itiraf ettikleri anlamına geliyor.

Ben kızmıyorum kimseye. Zira büyük ve önde olan herzaman kıskanılmıştır.

GT-I9300 Tapatalk

Üst Alt