Wesley Sneijder Futbola Geri Dönmeyi Düşünüyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Futbola Geri Dönmeyi Düşünüyor!

Yo fetöcü olması onu bağlar Jardel bir dünya yıldızıydı Süper kupayı kazandırdı tek başına çeyrek final yaptı şampiyonlar liginde. Üstelik iki grup vardı. Adam Hakanın onca yıl attığı gol kadarını tek sezonda attı şampiyonlar liginde. Real Madrid, Rangers maçları efsanedir. bu arada süper kupa finalini değil çeyrek final maçını kastediyorum real madridi 3-2 yendiğimiz ali sami yendeki maçta.

Lucescu, Jardeli oyundan alıyor maç ilk devre 2-0 madridin lehine hagi eğer bu adamı maçtan alırsan ben de sahaya çıkmıyorum bu maçı alacaksak ancak bize bu maçı jardel aldırır diyor.
vay be hagiye bak biz de hagi tek basına maç alıyo sanıyoduk meger korkuyormuş maça çıkmaya

Yo fetöcü olması onu bağlar Jardel bir dünya yıldızıydı Süper kupayı kazandırdı tek başına çeyrek final yaptı şampiyonlar liginde. Üstelik iki grup vardı. Adam Hakanın onca yıl attığı gol kadarını tek sezonda attı şampiyonlar liginde. Real Madrid, Rangers maçları efsanedir. bu arada süper kupa finalini değil çeyrek final maçını kastediyorum real madridi 3-2 yendiğimiz ali sami yendeki maçta.

Lucescu, Jardeli oyundan alıyor maç ilk devre 2-0 madridin lehine hagi eğer bu adamı maçtan alırsan ben de sahaya çıkmıyorum bu maçı alacaksak ancak bize bu maçı jardel aldırır diyor.
F.Akyel sağ tarafı otoban yaptı o ikinci yarı. Maçı getiren değişiklik oydu.

F.Akyel sağ tarafı otoban yaptı o ikinci yarı. Maçı getiren değişiklik oydu.
Ya akyel denen davar şut çekti Jardel dhalsim gibi ayağını uzatıp plase yaptı. O plasenin gol olması bile bir yetenek göstergesi başlı başına. Akyel denen hain dallama kazmanın tekiydi o malın şutunu asiste çevirdiği için jardele ruhunu satması lazım da neyse...

Ya akyel denen davar şut çekti Jardel dhalsim gibi ayağını uzatıp plase yaptı. O plasenin gol olması bile bir yetenek göstergesi başlı başına. Akyel denen hain dallama kazmanın tekiydi o malın şutunu asiste çevirdiği için jardele ruhunu satması lazım da neyse...
akyel gs tarihinin en iyi sağ bekidir öyle bindirme yapabilen topcu dünyada bi elin parmaklarını geçemez

3-2'lik maci diyor Super Kupa'yi degil. Ayrica Donk'tan ve biz Donkseverlerden ozur dile Hollanda cetesi iftirasi icin.

dk 13 den sonra filan başlıyor 2. yarı.

3-2'lik maci diyor Super Kupa'yi degil. Ayrica Donk'tan ve biz Donkseverlerden ozur dile Hollanda cetesi iftirasi icin.
Onu ben diyorum anlattığım maç 3-2lik çeyrek final maçı. Ayrıca süper kupayı da anlattım kastettiğim plase o.

Donk mustafa denizlinin kazığıdır emre moru alamayınca onu almıştık sanki birbirinin alternatifi gibiymiş de... Lazioya karşı 8 defansla çıkmıştık. O tarihten sonra hep sneijdere yasladı ve hollanda çetesinin bir parçası oldu kiraya da gitmemek için herşeyi yaptı. Floryada tek başına çıktığı da oldu. Evet sneijderin ekibindendi. Selçukla arası yoktur. İyi ki de yoktur ama hollandalı çetesi öyle ya da böyle devam etmiştir. Sezon başı babeli hatırlamıyor musunu belly dancer filan diye bu donk yine oradaydı.

Not: Uğur Tütüneker de fetöcülükten yargılandı bak yazdım ben tarafsızım her zaman aklıma bile gelmemişti az önce fark ettim ekledim.
Burada söylediğine karşılık yazdıklarım.

Üst Alt