Wesley Sneijder Futbola Geri Dönmeyi Düşünüyor! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Futbola Geri Dönmeyi Düşünüyor!

Kendi aklındakilere gerçek muamelesi yapma ben kendimi bir şey görmüyorum da bariz bariz yanlış bilgi aktarıyorsun da tarihsel bir dönem değil daha dün oldu bu olaylar düzeltmeyelim mi?

Terbiyesizleşen kimse yoktu sen bu postu atana kadar genelev menelev ne ayak??? Yanlış hatırlayabilir ya da öyle olmasını arzulayabilirsin de en dandik gazete amkyı bile açıp okusan arşivden belli olacak şeyler bunlar. Hadi sana kolaylıklar...

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Tamam o zaman doktora git. Unutma ama. Arada hatırlatırım yine de.

peki herifin sneijder gitmeden 10 #yu almasinin (+ fasli olmasinin ve medyada habire sneijderin replacementi diye haber yapilmasinin) heriften beklentilerin skor ureten forvet arkasi/oyun kurucu olmasina katkida bulundugunu dusunmuon mu
yani tek senin degerlendirmen degil taraftarin genelinden soz ediyordum aslinda, sen numara ve mevkiden bagimsiz yorum yaparsin ama bahsettigim seyler yuzunden benzer hucum etkinligine haiz ve ayni gorevi yapmasi icin alinmis ndiaye (afrikali yani kosmasi ve savunma yapmasi beklenen topcu) ile farkli gozle bakilmasina yol acmamis midir
yani 10 giyse de ayni topcu 8 de ama birinin simgeledigi sey farkli oldugundan adam icin adil olmayan bir vaziyet ortaya cikiyor BENCE
sirf bu yuzden adam 2 senedir her röportajda bilale anlatir gibi anlatiyo rolunu mevkisini fln

peki herifin sneijder gitmeden 10 #yu almasinin (+ fasli olmasinin ve medyada habire sneijderin replacementi diye haber yapilmasinin) heriften beklentilerin skor ureten forvet arkasi/oyun kurucu olmasina katkida bulundugunu dusunmuon mu
yani tek senin degerlendirmen degil taraftarin genelinden soz ediyordum aslinda, sen numara ve mevkiden bagimsiz yorum yaparsin ama bahsettigim seyler yuzunden benzer hucum etkinligine haiz ve ayni gorevi yapmasi icin alinmis ndiaye (afrikali yani kosmasi ve savunma yapmasi beklenen topcu) ile farkli gozle bakilmasina yol acmamis midir
yani 10 giyse de ayni topcu 8 de ama birinin simgeledigi sey farkli oldugundan adam icin adil olmayan bir vaziyet ortaya cikiyor BENCE

Taraftar geneli bakarsak evet ama o da geldigi ilk sezon icin.

Ondan sonra iyi oynasa bu kadar goze batmazdi. Geldiginden beri bir 18-19'da Trabzon'a Erzurum'a gol attigi 6 maclik periyot disinda hep zarari daha fazla.

Son olarak sunu soyleyeyim. Belhanda gelseydi 8 no verselerdi deselerdi "Bu herif Selcuk'un yerine geldi." Ben yine elestirilecegini dusunuyorum cunku herif net bir sekilde kotu bir futbolcu.

Taraftar geneli bakarsak evet ama o da geldigi ilk sezon icin.

Ondan sonra iyi oynasa bu kadar goze batmazdi. Geldiginden beri bir 18-19'da Trabzon'a Erzurum'a gol attigi 6 maclik periyot disinda hep zarari daha fazla.

Son olarak sunu soyleyeyim. Belhanda gelseydi 8 no verselerdi deselerdi "Bu herif Selcuk'un yerine geldi." Ben yine elestirilecegini dusunuyorum cunku herif net bir sekilde kotu bir futbolcu.

ztn numaradan bagimsiz olarak maliyet / perf dusuk oldugundan her turlu elestirilirdi ama 10 # farkli mevzu oldugundan belhanda icin sneijder harcandi sozunu hatali buldugumdan sheaptim. ayriyetten, gecen sene devre arasinda satilsa cok da kotu hatirlanmayacak biri olurdu, en azindan parayi cikarmis olabilirdik

ztn numaradan bagimsiz olarak maliyet / perf dusuk oldugundan her turlu elestirilirdi ama 10 # farkli mevzu oldugundan belhanda icin sneijder harcandi sozunu hatali buldugumdan sheaptim. ayriyetten, gecen sene devre arasinda satilsa cok da kotu hatirlanmayacak biri olurdu, en azindan parayi cikarmis olabilirdik
3 sezon oldu artik. Sneijder yuzunden elestiriliyor tezi bana sacma geliyor. Goren de iyi oynuyor da Sneijder yuzunden elestiriliyor sanacak. Su Ankara macinda golle sonuclanan takim cikarken yaptigi pas hatalarindan her mac en az 1 kere yapiyor. Ince pas denerken hata yapsa anlayacagim ama basit pas yaparken top kaybediyor. Bir de topa vurmayi bilmiyor. Normal biri ceza yayinda topla bulustugunda heyecanlanirim vursun diye. Bunun ayagindayken "Bari yanindakine verse de kontra yemesek" dusuncesi olusuyor bende.

3 sezon oldu artik. Sneijder yuzunden elestiriliyor tezi bana sacma geliyor. Goren de iyi oynuyor da Sneijder yuzunden elestiriliyor sanacak. Su Ankara macinda golle sonuclanan takim cikarken yaptigi pas hatalarindan her mac en az 1 kere yapiyor. Ince pas denerken hata yapsa anlayacagim ama basit pas yaparken top kaybediyor. Bir de topa vurmayi bilmiyor. Normal biri ceza yayinda topla bulustugunda heyecanlanirim vursun diye. Bunun ayagindayken "Bari yanindakine verse de kontra yemesek" dusuncesi olusuyor bende.

:pbu da mi benim msjlarimla ilgili diye sormam gerek cunku benim dedigim biseye cvp olamaz, acik bir sekilde ilk geldigi zamandan bahsediyor idim

İşte ilk geldiği zamandan niye bahsediyoruz ki? 2 sezon geçti

olm msjlarin alayi tudor - sneijder - belhanda ekseninde de ondan
yoksa bu sezonu fln sneijdere baglayan yok
ztn ben de sneijder gitmeden baslayan numara muhabbetinden oturu belhanda ile ndiayeye farkli bakildigini dusundugumu fekat 2sinin ozellik ve takimda verilen gorev bakimindan farkli olmadigini thus belhanda icin sneijder harcandi degil belhanda/ndiaye icin sneijder harcandi demek teknik olarak daha isabetli olur soylemi icin konuya dahil oldum yoksa belhandanin kariyer histogramini cikarma niyetim yok idi

Şinonun gidişi bir ukte resmen çoğunluğun içinde. Ayriyeten çıtayı o kadar yükseltmişti ki Belhanda bunun yüzde 1 ine bile ulaşamadı maalesef
8 numarada oynasaydı pek de farklı olmazdı. Oyun içinde ne yapacağını bilmiyor çünkü. Ta o zaman taraftar buna 8 milyon bayılmanın yersiz israf olduğunu belirtmişti . Ancak o zamanki transferlerin bolluğundan olsa gerek maliyet/performans açısından eleştiriler daha azdı

Belhanda için Sneijder harcanmadı bu kadar da unutkan olunmaz ki Sneijder'den kurtulmak için taraftarın gazı alınsın diye fenerin yıllarca istediği belhandayı alarak taraftarın gazı alınmak istendi tam tersi etki yaptı. Sneijder istediği için Riekerink, De Jong vesaire getirildi, sözleşmesi uzatıldı takımın kötü gidişatından selçuk ve burak sorumlu tutulmuştu onlar için Hamza hoca kovuldu baktılar ki işe yaramadı yönetim Hollandalılara döndü.

Onlar da madem ünal aysal bunların sözleşmesini uzattı bizimkini de uzatın dedi. Bunlar da uzattı. Anakronik kalma sebebiniz Dursunun Duygun Yarsuvat döneminde bulunması yani 3 ayrı yönetimi kapsayan bir süreç Sneijder'in gönderilmesi. Sabriyi de kovdurtan Aysal döneminde Selçuk idi kaptanlık mevzusundan ötürü. Adam ayrılmadı takımdan ayrı çalıştı Aysal gidip Yarsuvat gelince takıma döndü. Sonra zaten 3 kupa aldık Yarsuvat gitti Dursun Özbek geldi.

O da önce Sneijdere sarıldı dediğim gibi sonuç vermeyince Tudoru getirip Selçuklara sarıldı. Hep beraber Sneijderin biletini 1 sene önce kestiler ceza filan çıkardılar hatırlayın. Sonra da Tudor gelince Sneijder, De Jong ve Bruma ile kavga etti. Selçuk İnan, Dursun Özbekle toplantı yaptı kulüpte aynı gece. Cenk Ergün'e sermaye artışından gelen parayla 100 milyonluk transfer yapma yetkisi verdiler; Gomis, Maicon, Belhanda, Ndiaye hep böyle geldi. Yani olay örgüsünü karıştırıyorsunuz.

Ha selçuk istediği gibi otoritesini kuramadı ama hala daha takımda tutunmayı başardı. Levent Nazifoğlu ile Alper Narman neden birbirine girdi? Alper Narman ultraslan vasıtasıyla Selçuku takım otobüsünde dövdürtmeye çalıştı Nazifoğlu kurtardı. Selçuk yeni takım kurulsa da Tudor, Sneijderi gönderse de Ultraslandan tepki görmeye devam etti. Antalya deplasmanında fişini çekiyorlardı. Avrupadan elenince ve Bursa maçına kadar oyunu tam oturtamayınca Selçuk yeniden hedef oldu bir daha kendi rızasıyla ilk 11 oynamadı. Feghouli Bursa maçında o muazzam golü atınca herkes sakinledi ta ki Tudor ilk devrenin sonuna doğru liderlikten düşüp derbi kazanamayıncaya kadar. Ondan sonra da zaten Fatih Hoca ile Dursun Özbek anlaştı tarihimizde yeni bir sayfa açıldı.

Kes ben bilmiyor muyum neyin ne olduğunu işine bak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kes ben bilmiyor muyum neyin ne olduğunu işine bak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kes mi? Al bu arada belki okursun;

Kes mi? Al bu arada belki okursun;

Evet kes uzatma

Üst Alt