Wesley Sneijder Hastaneye Kaldırıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Hastaneye Kaldırıldı!

Wesley Sneijder, dün öğleden sonra göğsünde sıkışma şikayeti ile St Antonius Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kardeşi Rodney Sneijder yaptığı açıklamada Wesley'nin iyi durumda olduğunu söyledi.

Geçmiş olsun Wesley Sneijder

Milyon eurolarla dans ediyor, emeklemeye başladığından beri spor yapıyor, ciddi antrenörlerle ve antrenman teknikleri ile çalışmışlığı var. Kısacası çok üst düzey seviyede boy göstermiş eski bir profesyonel sporcu.
Eminim ki hayatın boyunca ağır idmanlar ve birçok şeye dikkat etmek insanı yormuştur, ama ben sneijder seviyesinde sporcuların bu hale neden düştüklerine anlam veremiyorum.
Üstüne bir de casillas gibi sneijder gibi sporcular bir kadın uğruna nasıl bu kadar bağımlılık geliştirip kendilerini derdo tayfa olarak lanse ediyor buna hiç anlam veremiyorum.

Her şey para diyenlere çok güzel örnek sporcuların bu düştükleri haller, keza eboue de öyleydi.
Şahsen bu statü ve bu backgrounda sahip kişilerin bu hallere düşmesine bir gram üzülmüyorum. Dünyada en üst düzey yaşayan %3-%5 lik kısımda olan insanların devasız dertleri hariç hiçbir derdine üzülmem, kendine en kral yaşam koçunu, en kral hayat düzenini sağlayabilecekken yağ tulumu gibi dolanıyorsa benim sneijder ve türevlerine acımama gerek yok

Geçmiş olsun da

Kardeşim kusura bakma ama duba gibi olmuştun yani kebaba yüklen yüklen nefesi zor alıyordun

Tekrar geçmiş olsun fb ye attığın gollerin hatırı var bizde

624fdbaf4e3fe11130406a8f.jpg

Göbek reyiz biraz göbeği eritirse iyi olur

Geçmiş olsun

Üst Alt