Wesley Sneijder Nice'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Nice'de!

Herkes bir tribe girmis arkadas...

Sneijder bitmiss kendini nice gibi takima kaktirmis cunku kronik sakat adam..

Bunu dursun ozbek ve ekibi tespit etti. Neden kimse alamadi cunku kimse istemedii!

Herkes bir tribe girmis arkadas...

Sneijder bitmiss kendini nice gibi takima kaktirmis cunku kronik sakat adam..

Bunu dursun ozbek ve ekibi tespit etti. Neden kimse alamadi cunku kimse istemedii!

lol. Nice gibi takima'mi? Hatirlatim adamlar Monaco,Paris,Lyon,Marseille gibi bir ligte 3. oldular. Adamlarin TD FAVRE. Kronik sakat dedigin adam gecen sezon 34 macin 28 sini oynadi . Neyin kronik sakatligi bu ?
Dursunu yalamak icin sacma sapan seyler yazmayalim

lol. Nice gibi takima'mi? Hatirlatim adamlar Monaco,Paris,Lyon,Marseille gibi bir ligte 3. oldular. Adamlarin TD FAVRE. Kronik sakat dedigin adam gecen sezon 34 macin 28 sini oynadi . Neyin kronik sakatligi bu ?
Amann musap nice giden adam Galatasaray formasi gi ye mez..

Seni bilmem ama Galatasaray formasi benim icin kutsaldir..

Nice gidecegime futbolu birakirim daha iyi

Bu biraz değişik biri, boşver. Ciddi ciddi akli dengesinin bozuk olduğunu düşünüyorum hatta.

Orada ne kadar alıyordu bilmiyorum. Sadece Kiev de oynarken net 2.250.000 euro kazandığını biliyorum kesin olarak.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app
Wesley'in form durumunu da hesaba katarsak, iyi bir anlaşma oldu bence.

Hem çok iyi bir TD ile çalışacak, hem CL'ye gidecek, hem de geçen sene çok iyi bir çıkış yapan takımda oynayacak. Dünya Kupası da var, paradan çok MT'de oynamak için kendini göstermek isteyecektir.

Balotelli ile iyi anlaşır.

Wesley'in form durumunu da hesaba katarsak, iyi bir anlaşma oldu bence.

Hem çok iyi bir TD ile çalışacak, hem CL'ye gidecek, hem de geçen sene çok iyi bir çıkış yapan takımda oynayacak. Dünya Kupası da var, paradan çok MT'de oynamak için kendini göstermek isteyecektir.

Balotelli ile iyi anlaşır.
+ çok güzel bir şehir :)

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Rus takimindan geldi belhanda.. Senin icin normal mi sneijderin nice gitmesi?

Lampart bile 35 de citye gitti buda jubileye nice gitti..

Sneijder ismini galatasaray degilde baska formaya yazdirsaydim, bu nice transferi ile yakardimm.. Duydum mu musap yakardim ve donup ulan orjinal formaydi bile demezdim

dedigini hatirlatim : NICE'DE OYNAYAN bir adam Galatasaraya gelemez. ADAMin bizden önce oynadigi son takim NICE'di. Bu arada Seri diye bir adam var. Barcelona istiyor. Nice'de oynuyor. Aynisi Cyprien icinde gecerli. Yok biz kimiz dünya futbolunda ülke olarak sorarlar adama. 2. Fransiz liginden sol bek almisiz ilk 11 icin

dedigini hatirlatim : NICE'DE OYNAYAN bir adam Galatasaraya gelemez. ADAMin bizden önce oynadigi son takim NICE'di. Bu arada Seri diye bir adam var. Barcelona istiyor. Nice'de oynuyor. Aynisi Cyprien icinde gecerli. Yok biz kimiz dünya futbolunda ülke olarak sorarlar adama. 2. Fransiz liginden sol bek almisiz ilk 11 icin
Ben oyle birsey demedim fransa ligi bizden daha degerli.. Bakiyorsun dunyanin en pahali transferi neymar jr 220 m€ ye psg gidebiliyor..

Aramizda nicelilar varsa affetsin ama nice bok gibi bir takim. Belediye takimi mi nedir Allahini seversen musap su aptal takimi savunma bana..

Nolursun bak konuyu uzatma soz 10 msjina like atacam ve arkadaslik istegi atacam sana

Ben oyle birsey demedim fransa ligi bizden daha degerli.. Bakiyorsun dunyanin en pahali transferi neymar jr 220 m€ ye psg gidebiliyor..

Aramizda nicelilar varsa affetsin ama nice bok gibi bir takim. Belediye takimi mi nedir Allahini seversen musap su aptal takimi savunma bana..

Nolursun bak konuyu uzatma soz 10 msjina like atacam ve arkadaslik istegi atacam sana

pek bir halt bilmedigin belli anlasilan. Adamlar lig 3.sü klas takimi ve hele hocalari var. Yinede Belhanda yi unutmussun nice'de oynadigini . Unuttum de hataliyim de .

Üst Alt