Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau, Yeni Evine Taşındı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau, Yeni Evine Taşındı

Uzun zamandır Maçka’da yaşayan Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau, Galatasaray’ın Florya’daki tesisine yakın olmak için ev değiştirdi. Çift Ataköy sahilindeki bir rezidansa taşındı.

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, İstanbul trafiğinden bunaldı, ev taşıdı.

Ünlü futbolcu ile eşi Yolanthe Cabau, takımın Florya’daki tesislerine yakın olabilmek için uzun zamandır yaşadıkları Maçka Residence'daki evlerini boşaltıp Ataköy’e gitti. Ataköy Marina içerisindeki Ataköy Marina Park Residence’a taşınan çifte bu değişiklik pahalıya mal oldu.

Residence içinde sadece iki adet bulunan 306 metrekarelik 3+1 dairenin aylık kirasının 10 bin euro (yaklaşık 33 bin 500 lira) olduğu öğrenildi.

Kira sözleşmesi imzalamadan önce minimum bir yıl oturmayı taahhüt eden Sneijder, bir yıllık kira bedeli olan 120 bin Euro’yu da peşin ödedi. Yolanthe Cabau, taşınır taşınmaz bölgede keşif turlarına başladı. Çift akşamları el ele marinada düzenli yürüyüş yapıyor, ardından bir kafede oturup ondan sonra eve geçiyor. Wesley Sneijder, kendisine “komşu” diye seslenen marina çalışanlarına da el sallayarak karşılık veriyor.

Hürriyet

306 metre karelik evi 3 arti 1 yapan mimari tebrik etmek lazim , sanirim odalar 60 ar metre kare filandir , salon da 80 se tamamdir bu is

Sabri bu kazmalığına rağmen Galatasaray enayi veya alenen sömürülenen bir kulüp olduğu için eşine o Lamborghini'yi alıyor, Sneijder zaten nerede olursa olsun o evde oturacak veya o evi alacak parayı kazanabilecekti yeteneği sayesinde. Bu iki ismi herhangi bir görüş çerçevesinde aynı gruba dahil etmeye çalışmak beyniniz konusunda bir hasara uğradığınız konusunda delalet olabilir, dikkat etmek lazım.

Sahsi gorusleri objektif gercekler gibi sunma aliskanligi da bahsedilen hastaliga isaret edebilir . Bunlar SANA gore .. Sneijder senelerdir TR de ,bahsedilen ozelliklere haiz akranlari CL de sampiyonluk kovalarken kendisine hic bir teklif gelmiyor , ya da bahsedilen yerler katar vb yerler oluyor

20 mactir gol atamayan , 1,5 senedir kayip bir adamdan bahsediyoruz . Sabriyi savunan yok . Bu klupten ikisinin de kazandigi para ve verdikleri karsilik ortada.

O yuzden biri konusuluyorsa digeri de konusulur.. Ben bana faydasi dokunmayan yetenegi ne edeyim ?

Bizde bir algi var , "adamin sahsi hayati ,bize ne .." tarzi ... Ingilizlerin tabloid gazetelerinde bir adamin takim arkadasinin karisiyla yatmasi boy boy mansetlerde , tv programlarinda tartisilir

biz surada bir asena caner muhabbeti acalim dedik , soylenmeyen kalmadi .. konusulur abi , konusulmamasi isteniyorsa gizlenecek .. para da ,entrika da hersey malzemedir

Sahsi gorusleri objektif gercekler gibi sunma aliskanligi da bahsedilen hastaliga isaret edebilir . Bunlar SANA gore .. Sneijder senelerdir TR de ,bahsedilen ozelliklere haiz akranlari CL de sampiyonluk kovalarken kendisine hic bir teklif gelmiyor , ya da bahsedilen yerler katar vb yerler oluyor

20 mactir gol atamayan , 1,5 senedir kayip bir adamdan bahsediyoruz . Sabriyi savunan yok . Bu klupten ikisinin de kazandigi para ve verdikleri karsilik ortada.

O yuzden biri konusuluyorsa digeri de konusulur.. Ben bana faydasi dokunmayan yetenegi ne edeyim ?
susar
misin

Sneijder'in senelerdir Türkiye'de olmasından ne gibi bir çıkarım yapmamız gerekiyor? Akranları clde şampiyonluk kovalarken evet kendisinin lider olduğu takım şampiyonlar liginde kovalamaktan ziyade kupaya sahip olmuş bir adam, zaten hala o formuna sahip olsa biz de işi ne bunu mukayese etmek çok mu zor? Evet eski Sneijder değil ama zaten biz hiç bir zaman eski Sneijder gibi bir oyuncuya sahip olamayız neyin hayal dünyasında yaşıyoruz? Nerelermiş o bahsedilen yerler kaynak gösterin öğrenelim.

Sneijder'e Manu kancası - Futbol Haberleri

Sneijder’e İtalyan kancası haberi - İhlas Haber Ajansı

Madem sallıyoruz ben de Türk basını kaynaklı sallayayım.

Sneijder haberinde Sabri'yi argüman olarak sunup, Sabri'yi savunmadığını söylemek komik. Sabri'nin yapılıyorsa onun da yapılacak diyorsun ve bende bu ikisini hiç bir şart altında aynı tutamazsın diyorum. Sabri ne yapmış? Kariyeri boyunca bu kulübün kamburu olmuş, medyadaki kankilerine üç beş sakal atıp Sabri City'e mi gidiyor, yemek bile verilmiyor haberlerini çıkartmış bir tip ancak, Katar'dan bile istenmiyor.

Sneijder belki 5 değil 4 kazanırdı ve bunu istediği yerde de yapardı Inter'den ayrılırken, Sabri bu parayı hiç bir yerde kazanamazdı bunu aksini iddia ediyorsan zaten konuşalacak bir durum yok ortada.

Evde güzelmiş bu arada, umarım fazla kalmaz.

menajerimisin ? Daha yazin Everton istiyordu .

Istiyordu , gidecekti , su kadar verdiler bu kadar verdiler .. hep palavra . 7,5 milyon veren zaten aliyordu , sozlesmesinde madde var adamin , bizden fikir sormasina gerek bile yok

Diger yandan bu ilkesel bir konu , ben sabriyi savunmuyorum , bu takimdan klupten 10 senede kazandiklari sneijder den cok daha beni rahatsiz eden bir adam . selcuk , umut, daha tonla bu negatif algima meze olan adam sayabilirim

fakat bir taraftar cikip sabrinin arabasini konu ediyorsa bir baskasi da sneijder evini eder , dunyanin her yerinde bu boyledir , kimsenin dokunulmazligi olamaz

hagi den buyuk efsane mi var ? ama adam teknik direktorlukte ne hale geldi taraftar gozunde , hirsiz muhabbetleri gecti aralarinda ... bu ornegi sundan veriyorum , kimse gecmisi ile sonsuza kadar kredi kazanamaz . sneijder yedi yedi bitirdi o krediyi , selcuk filan ise zaten coktan bitirdi

bu adamlari hala el uzerinde tutup simarttikca daha da edecekler agzimiza maddi olarak .. o yuzden sneijder kim ki onun evi tartisilamasin

terim de tartisilir , sneijder de , sabri de aziz yildirim da

bunlarin hepsi konudur ve konusulur .

Sneijder çok formsuz 80 metrekare salonda kısa paslasmalar yapamıyormus.

Kaynak : Bjkli bir genel kurul üyemiz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt