# Wesley Sneijder - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Wesley Sneijder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Wesley Sneijder

Nerede söylemiş ? :D

MÜTHİŞ İDDİA!..

Haberi yazdırın 14 Temmuz 2009 10:49

Real Madrid Spor Okulu Genel Müdürü Emilio Butragueno, Hollandalı yıldız Arjen Robben'in Fenerbahçe'ye gelebileceğini söyledi.

Efsanevi futbolcu Emilio Butragueno'dan Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıracak bir açıklama geldi!..

Bilgi Üniversitesi, UEM ve Real Madrid Kulübü işbirliğiyle bu yıl açılacak meslek yüksek spor yönetimi programı için İstanbul’a gelen Emilio Butragueno, Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddia edilen Arjen Robben'le ilgili açıklamalarda bulundu.

Butragueno, "Real'de Sneijder dışındaki Hollandalılar büyük ihtimalle gidecek. Van Nistelrooy'un sakatlığı sürüyor. Şartlar oluşursa Robben, Fenerbahçe'ye imza atabilir" dedi.

Sarı-lacivertli ekibin İspanyol golcüsü Daniel Güiza'dan övgü dolu sözlerle bahseden Butragueno, "Güiza İspanya'da büyük işler yaptı.Gazeteport'un haberine göre, Mallorca'daki performansı müthişti. Fenerbahçe'de niye bu kadar silik kaldığını anlamadım. Kaliteli bir oyuncu. Sanırım uyum sorununu aşamadı" şeklinde konuştu.

Butragueno, Beşiktaş'a dönen Nihat Kahveci'nin beğendiği futbolcular arasında olduğunu belirtirken; Galatasaray'da teknik direktörlük görevine getirilen Frank Rijkaard'la ilgili olarak da efsanevi futbolcu, Frank Rijkaard'ın Galatasaray için bir şans olduğunu söyledi.

Butragueno, Hollandalı teknik adamın Barcelona'yı krizden alıp sayısız başarılar kazandırarak kendisini ispat ettiğini, Galatasaray'a da zaferler yaşatacağına inandığını söyledi.

Real Madridin Efsanevi futbolcu Emilio Butragueno Robbenin fenerle anlaşmak üzere oldugunu söylemiş kimse hikaye anlatmasın onlarda Robbeni alıcak vizyon varsa bizde Sneijderi alıcak vizyon hertürlü var

Ben de katılıyorum bu vizyon olayına, çoğunluk o kadar paramız yok diyor ama sadece borç içinde olan biz değiliz, ayrıca geleceğe dönük en çok gelir hedefi olan takım biziz Türkiye de. Honda da 6 milyonlardan bahsediliyor, tamam belki de çok kaliteli bir isim ama marka olmayan bir oyuncuya o kadar vereceğimize Sneijder gibi bir adama rahatlıkla 12-13 verilir ama kendisi gelmez orası ayrı.

MÜTHİŞ İDDİA!..

Haberi yazdırın 14 Temmuz 2009 10:49

Real Madrid Spor Okulu Genel Müdürü Emilio Butragueno, Hollandalı yıldız Arjen Robben'in Fenerbahçe'ye gelebileceğini söyledi.

Efsanevi futbolcu Emilio Butragueno'dan Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıracak bir açıklama geldi!..

Bilgi Üniversitesi, UEM ve Real Madrid Kulübü işbirliğiyle bu yıl açılacak meslek yüksek spor yönetimi programı için İstanbul’a gelen Emilio Butragueno, Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddia edilen Arjen Robben'le ilgili açıklamalarda bulundu.

Butragueno, "Real'de Sneijder dışındaki Hollandalılar büyük ihtimalle gidecek. Van Nistelrooy'un sakatlığı sürüyor. Şartlar oluşursa Robben, Fenerbahçe'ye imza atabilir" dedi.

Sarı-lacivertli ekibin İspanyol golcüsü Daniel Güiza'dan övgü dolu sözlerle bahseden Butragueno, "Güiza İspanya'da büyük işler yaptı.Gazeteport'un haberine göre, Mallorca'daki performansı müthişti. Fenerbahçe'de niye bu kadar silik kaldığını anlamadım. Kaliteli bir oyuncu. Sanırım uyum sorununu aşamadı" şeklinde konuştu.

Butragueno, Beşiktaş'a dönen Nihat Kahveci'nin beğendiği futbolcular arasında olduğunu belirtirken; Galatasaray'da teknik direktörlük görevine getirilen Frank Rijkaard'la ilgili olarak da efsanevi futbolcu, Frank Rijkaard'ın Galatasaray için bir şans olduğunu söyledi.

Butragueno, Hollandalı teknik adamın Barcelona'yı krizden alıp sayısız başarılar kazandırarak kendisini ispat ettiğini, Galatasaray'a da zaferler yaşatacağına inandığını söyledi.

Masabaşı haber bu Okan.Adamın işi gücü yok Türkiye'nin gündemiyle ilgili açıklamalar yapacak.Nihat,Güiza,Rijkaard,Robben :asd:

İnanma böyle şeylere sen.

Ya bizim bu maldonado basın antu'da çoluk çocuğun duyumlarını haber yapıyor işte.

Başka birşey değil.

Adam anlaşacaklar dememiş.

Bizim bir spiker sormuştur sizce Robben Fb'ye gelir mi diye o da şartlar olursa neden gelmesin demiş.

Yani basının lafları dönüştürme huyunun bir ürünüdür bu.

Ayrıca bu kimki Robbenin transferi hakkında söz konusu olsun. Menajeri mi patronu mu?

Adam bilmem nerenin spor okulunun müdürüymüş pehh.

Aha yazanda bu:D

Achille Emana´ya Fenerbahçe´ye transferi konsunda bir gelismenin olup olmadigini sordum‚ iste cevabi:

il y a rien du tt et com tte ls annee cest ke par speculation kil font ds offres pour moi.jai attendu kils se manifestent mais juska present rien.ils ont plutot lintenton de recuperer memeth aurelio pas moi dnc jai abandonner le fat de venir la-bas.desoler mais cest pas moi ki commande e dirige ls transferts la-bas

"Hiç bir sey yok et her sezonki gibi bana teklifleri sadece spekülasyon´dan öteye gitmiyor. Benle masaya oturmalarini bekledim ama su ana kadar hiç kimse bu konuda istekte bulunmadi. Öncelikle Mehmet Aurelio´yu tekrar almak istiyorlar bu yüzden oraya gitmem artik söz konusu degil. Üzgünüm ama orada transferleri ben yönetmiyorum."

Bu arada gidip adama yerli yersiz mesaj atmayin. Achille Emana´nin hesabi fake falan degil‚ arastirmaci antu üyesi olarak ablasina kendisi oldugunu teyid ettirdim. Bana mesajlari yazan kesinlikle kardesi oldugunu söyledi‚ genellikle cep telefonuyla internete baglaniyormus.

valla antu'ya göre hiç yaratıcı değiliz arkadaşlar :) bizde 1 isimde karar kılalım facebook'tan irtibata geçelim haldun üstünel'e yardımımız dokunsun:) gerçekten allah akıl fikir versin hepsine...

Real sneijder'i intere 15 milyon euro,robbenide bayerne 24 milyon euroya sattı.

Hayırlı olsun ama sneijder çok ucuza gitmiş zira robbenden genç bir oyuncu.

tv 24 den izledim şimdi haberlerde söylediler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt