Wesley Sneijder'den Kötü Haber! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder'den Kötü Haber!

Podolski Sneijder'in yerine geçsin.Aynı sistem devam ama Poldi'nin çok geriye gelemez top çıkartmak için falan.Bunun için 2 kanadın geriye açılması lazım topu çıkartırken onlar yardımcı olsun.

Trabzon macinda 4-4-2 oynadik macin büyük bir bölümünü

cok ise yaradi cok
Trabzon maçının 10 dk si hariç hiç bir bölümünde 4-4-2 oynamadık. Poldi nin ısı haritası paylaşıldı burada ceza sahasından çıkmadı diyenler için. Tek kale oynadığımız 45 dk bölümde bile yeteri kadar ceza sahasına girmedi sürekli kanatlara kaydı poldi ve sneijder kardeşlerimiz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzon maçının 10 dk si hariç hiç bir bölümünde 4-4-2 oynamadık. Poldi nin ısı haritası paylaşıldı burada ceza sahasından çıkmadı diyenler için. Tek kale oynadığımız 45 dk bölümde bile yeteri kadar ceza sahasına girmedi sürekli kanatlara kaydı poldi ve sneijder kardeşlerimiz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben isi haritasini görmedim ama podolskiyi kanattan fazla ileri ucta gördüm ataklarimizda

Sahsen 4-4-2 degilde 4-4-1-1 oynatirdim

Podolski dün ve Antalya macinin ücüncü golün hazirliginda forvet arkasinda oynayabildigini gösterdi

Eren ve Podolski ileri ucta rakibin kucaginda oldugu zaman orta saha nereye oynayacagini sasiriyor

Son düzenleme:
Simdi bugune dek sneijder gitsin vs diyen biri olarak ,kalkip da sneijder gidecek dertler bitecek dusuncesine de asla katilmiyorum , ne yani , oynamayip da sistem yazdiginiz gibi 4-4-2 olunca sihirli degnek mi degecek

GS nin sportif olarak basarili olmasi iyi ve uyumlu oyunculardan geciyor , simdi serdar i kazandik gibi duruyor, yanina da devre arasi denayer monte edilirse stoper sorunu cozulur gibi duruyor , bekler de sabri ve balta olacak , cunku cavanda bekleneni veremedi , linnes in ise defansif yonu zayif kaliyor bizim lige

orta sahada de jong selcuk un yerine oynatilabilir , tolga ve brumanin yeri garanti , podolski yasin eren ile tamamlanabilir

tolga ile de jong rahatlikla selcuk un yaptigi isten fazlasini yaparlar .. yasin ile brumanin da kanatlarda sneijderin orada dolanmasindan daha etkili olacagini dusunuyorum

Yalniz inanilmaz sekilde amator hatalar yapiyoruz. Biz bile diyorduk Sino oynamasin tekrar sakatlanabilir. Maalesef Riekerink adina facia bir hata

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sabri selcuk sakatlansa gobek atarsiniz ama onlar bizim futbolcumuz degil mi bu sene sneijderde bi ise yaramiyo onlarda

Sabri ve Selcuk ne alaka birader? Burda kendi futbolcumuzun sakatlandi diye sevinenlere birsey soyluyoruz, hangi oyuncu olmasinin ne farki var? Ben kimsenin sakatlanmasini istemem, kotu oynadigini dusundugumun oyuncunun kesilmesini isterim, sakatlanmasini degil.

Üst Alt