Wesley Sneijder'in Sözleşmesi Feshedildi! - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu dursun yonetiminin bu kadar komple bir cokusun mimari olabilecegini kimse o donemlerde ongormemisti

aysalim gorsel veya algi olarak cok gerisinde oldugu asikardi ama belki biraz tasarruf biraz yonetim ici birlikle goturebilecegi dusunuluyordu , karsisinda aday olanlar da forum olsun kongre olsun reklam adayligi olarak degerlendirilmisti

o zaman dursunun secimiyle ilgili boyle suclaniyorsak , cikaririm bugun tudor ile ilgili soylenenleri ve cok degil bir kac ay evvel gelmesi icin ayni kisilerin neler soylediklerini ve kiyaslarim .. o gun ne yapilip edilip getirilmesi elzem gorulen tudorun bugun de bir dakika kalmamasi gerekiyor dendigini

ben zaten gs kongresinin icerisinden kabiliyetli yoneticiler yetistiremedigini soyleyen kisiyim ama kimse sampiyon bir takimin basina gelip de bu kadar berbat performans sergileyecegini bilemezdi , ayrica cok opsiyon da yoktu , yonetiminde bir kac tecrubeli isim var filan diye secildi gitti

benim sorguladigim sey baska , sneijderin gitmesi klube 6 milyon civari tasarruf saglatti belki fakat yerine alinan ve uzun sozlesme yapilan belhandanin sneijder den gorulen ne artisi var , ustelik verilen bonservis ucuk bir rakam

bir sezon once ahmet ve serdara toplamda 7 milyon gomulmusken maicona bir 7 daha gomulmesi

erene 4 milyon odenmisken , bir 5 de gomis e verilmesi

donk hatasinin uzerine de jong sacmaligi

bunlar sneijder in gonderilmesinden kat be kat buyuk sorunlar aslinda

fakat ben ne olursa olsun , semih sabri cenk podolski sneijder ve oncesinde hamit , umut gibilerin gonderilmesini , ve ayni gonderilme umudunu canli tutmak istedigim balta , selcuk gibileri dusununce dogru hamleler olarak goruyorum

bu takimin uzerinde yuku atmasi gerekiyor , kimisi kafada futbolu bitirmis , kimisinin egosu tavan , kimisi iyi niyetli ama capsiz .. say say bitmez tonla adam var , ve ilk kez ciddi bir nester vuruluyor

eger yasin , sinan gibiler kalacaksa da ciddi manada mesaj verilip pabucun pahali oldugu gosterilmis oluyor

ki bence satis sansi varsa onlar da yollansin
Şaka mısın sen yoksa insanları salak yerine mi koyuyorsun.

Sneijderin parası diye çenen hiç susmuyor şimdi Sneijder den tasarruf ettik oraya buraya şu kadar harcadık diyorsun. Bunu herkes diyor yıllardır, çöplerw bu kadar para harcama o zaman Sneijder gibi kaliteli adamları alırsın.

Ulan kendin demişsin Serdar+Ahmete 7 harcadık bunun ikisini toplasan ve 5 ile çarpsan Sneijderin çeyreği kadar kaliteli futbolcu olamazlar. Sen gidiyorsun hep Sneijder Sneijder Sneijder.

Nedir bu nefretin temeli, içinize işlemiş iyice. Sneijder gitti rahat rahat maçları izlersin artık bütün sorunlarımız çözüldü bir an da.

sent via GSC

Wesley Sneijder:"Türkiye'de başka takımda oynamama maddesine gerek yoktu, ben zaten Galatasaray'dan başka takımda oynamam."

DEw5jROXsAEx8zF.jpg

Herhangi bir mesajimda selcuk tolga olcan gibi gereksizlere verilen senelikleri akladigim gorulmus mu ? Donk , de jong veya ahmet gibilere verilen bonservisleri destekledigim gorulmus mu

tum bunlari yapan yonetime haklilar ibaresi gosterdigim bir mesaj mi var

benim tek insanlarla ters dustugum konu sneijder . Onun disindaki hangi mevzuda farkli laf soylemisim

herkese hakettigi muamele yapilirken bir kisinin ayristirilmasina benim tepkim

Cezası açıldıktan sonra trip atıp yazmayan madam yazmaya başlamış ne hikmetse.

Haklı ama bu hıyarı adam yerine koyup ayrıştırmayın canınız mı sıkıldı ona saydırın kendisi artık forumun stres atma tahtasıdır.

Bu arada nefretin degil ama bu tavrimin temeli tamamen para

sabri ve olcanin bizden ayrildiktan sonra ne paralara kaldiklari ortada veya tolganin ne alirken ne paraya bize geldigi de ortada ...

sneijder de bu kadar superdi de bir klup cikip neden 7,5 luk maddeyi isletmedi veya simdi gidecegi klupte net ne alacak ? Bu dediklerim podolski icin de gecerliydi , o japonya kozu ile cekti gitti

sneijder gittigi takimlarda bu bahsedilen farklari yaratsaydi herhalde bir proje takimi kurdugu dinamik kadronun orkestra sefi olarak koyardi basina

sabri ve olcanin bizden ayrildiktan sonra ne paralara kaldiklari ortada veya tolganin ne alirken ne paraya bize geldigi de ortada ...

sneijder de bu kadar superdi de bir klup cikip neden 7,5 luk maddeyi isletmedi veya simdi gidecegi klupte net ne alacak ? Bu dediklerim podolski icin de gecerliydi , o japonya kozu ile cekti gitti

sneijder gittigi takimlarda bu bahsedilen farklari yaratsaydi herhalde bir proje takimi kurdugu dinamik kadronun orkestra sefi olarak koyardi basina
Tamam yeter artık defol git Beşiktaşı izle Talisca 1,3 Milyon alıyor ne güzel işte.

sent via GSC

Moderatör tarafında düzenlendi:
beinsports'ta sneijder'in havaalanındaki son konuşmasını izledim adamın yüzünden keder akıyor resmen üzülmüş ayrıldığı için yapacağınız işe sıçsınlar sizin yönetim gibi.

Para verim sus

İnsan gerçekten hayret ediyor.

Ben diyeceklerimi dedim , arkamdan sallayabilirsiniz

benzer bir sevinci selcuk veya yonetim giderse anca hissederim , o zaman da durumumuz sneijderdeki gibi ayrik degil beraber sevinmek seklinde olacak

sneijder e olanin darisi tum yerli yabanci diger kan emicilerin basina

Onu bunu gectim sneijder türkiyeden ayrilirkene kac tane takim arkadasi onu yolcu etti beya resmi hesablarindan ona basarilar diledi? Bu herseyi özetlemiyormu. Selcuk ve gizli cetesi hala takimda kalsin

Üst Alt