# Wilfried Bony - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Bony Wilfried

Adamın işi takımı batırmak artık bundan şüphesi olan var mı? Şahsen benim yok artık. Eminim yani..

Hele şükür , benle aynı görüşte biri daha varmış.Aynı yorumu bende yazdım.+1905

Sezon öncesi kampa yetiştiremedikten sonra bir önemi olmuyor ama... :)

Ne olursa olsun o mevkiyi hak etmeyen biri, Adnan Sezgin'den çok çok çok çok daha iyi Galatasaraylı profesyoneller var, onların hakkı yeniyor, doğal olarak bizde biraz mübalağa ile dalga geçiyoruz. Elimizden gelen başka bir şey olmuyor, maalesef.

Sezon öncesi kampa yetiştiremedikten sonra bir önemi olmuyor ama... :)

Ne olursa olsun o mevkiyi hak etmeyen biri, Adnan Sezgin'den çok çok çok çok daha iyi Galatasaraylı profesyoneller var, onların hakkı yeniyor, doğal olarak bizde biraz mübalağa ile dalga geçiyoruz. Elimizden gelen başka bir şey olmuyor, maalesef.

Haklı yönlerin var ama Haldun Üstünelin aldığı adamlardada son güne yetişen vardı ve ayrıca Keita hariç fiyasko oldu.Bence birazda kimya tutması gerekiyor.Her ne kadar Sezgini bende antipatik bulmama rağmen Belli transfer bütçesine göre hareket ediyor.En azından ben öyle düşünüyorum.

Sanki Misi'yi bu adam almamış gibi konuşuyorsunuz puff ne bilgisiz taraftar topluluğu olduk .s

1 ay pazarlık yaparak,diego nun transferini bekleyerek transferin son günü aldı,aldı bile denemez wolfsburg gönderdi.Pino yu da monaco daha önceden aldığı paraya gönderdi seve seve,ayrıca onu da alırken sakatlık sorunu vardı.Adnan sezgin 1 tane sapasağlam adam kolundan tutsun getirsin o zaman ''transfer yapmış'' olur.

1 ay pazarlık yaparak,diego nun transferini bekleyerek transferin son günü aldı,aldı bile denemez wolfsburg gönderdi.Pino yu da monaco daha önceden aldığı paraya gönderdi seve seve,ayrıca onu da alırken sakatlık sorunu vardı pinonun.Adnan sezgin 1 tane sapasağlam adam kolundan tutsun getirsin o zaman ''transfer yapmış'' olur.

Transfer planının nasıl yapıldığını biliyorsun galiba ?

Bony Martinsten daha yetenekli bence.En azından önce de belirttiğim gibi güç,hız ve tek forvet oynama açısından tam bizim ligin adamı scoutgs oğuzhan başyiğit. kafayı yediler.:haha::haha: bony bony diye hayırlısı. tam bizim ligin adamı falan tüyo:ka25:muki

Tüyo değilde keşke olsa minvalinde yazılmış mesajlar bunlar, gerçekten çok iyi oyuncu. Şuan için bonservis bedeli ne durumdadır bilemiyorum ama 5-7 arasındaysa hiç kaçırmamalı. Karabük bile Emenike için 9-10 istiyorken ondan daha iyi olduğunu düşündüğüm bir oyuncu için çok makul bir bonservis olur.

Üst Alt