GSC Haber - Wilfried Zaha Galatasaray'da - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Wilfried Zaha Galatasaray'da

Bende kap uygulaması var Galatasaray bildirimleri açık o yüzden herkesten erken görüyorum bir bildirim olursa.

pc ile uğraşırken ding dong diye ses geldi bakambu sözleşme detayıdır herhalde bi açayım dedim bi açtım dazet mazet zaha falan yazıyor aklım g*tüme kaçtı şokla küfür etmeye başladım , ilk sayfalardada herkesin şoku ortada bu konuda :ROFLMAO:

6 milyon imza parası yıllık da 5.5 milyon ücretten bahsediliyor doğruysa çok fazla değil mi ?
bize ne ya yönetim düşünsün onu da. her gün sponsor bağlayıp duruyorlar altını doldurmuslardır. avrupa'da basarı isteniliyorsa bu hamleler şart. o konudaki ciddiyetlerini görmek bizi ancak mutlu eder. 3 ona 5 buna 2 baska oyuncuya derken sacma sapan paraları tek değil ama 3 4 oyuncuya vermektense bir tane emin olduğun kalitesi tartısılmayacak adama bu paraları vermek çok mantıklı.

transferleri yaparken karakter analizini yaptırmaları dda beni fazlasıyla memnun eden bir konu. sadece kalitesine göre ismine göre yapılacak transferler ne kadar yeteneği olursa olsun risktir. bu transferinde bu detaylara göre yapıldığını düşünüyorum. umarım öyledir yani.

Zaha’nın karakteri için en güzel işaretlerden birisi Suudi Arabistan liginden gelen muhtemelen bizimkinden çok daha yüksek tekliflere rağmen Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmek için Galatasaray’ı tercih etmesi.
Sadece para için hedefleri için oynamak istiyor.
Ayrıca kendisine verilen 6 milyon imza parası eğer bonservisi olsa muhtemelen bunun üç katı olabilecek maliyetine kıyasla gayet makul

Herhangi bir bilgim olduğundan değil, sadece his yahut tahmin diyelim;

Zaha transferinin gerçekleşmesini sağlayan 'esrarengiz' sponsorun bizatihi Erden Başkan olmasını kuvvetle muhtemel görüyorum...

Ali Koç' un hakkında özel dosya hazırlattığına dair haberlerin çıkartılmasına varıncaya dek kişiselleştirilmiş saldırılara bir cevap vermek istemiş olabilir ki bundan daha öte sert bir tokatı tahayyül edemiyorum doğrusu. Eğer o sponsorun ismi açıklanmazsa teorimin gerçekliğine tümüyle kani olacağım...

Şimdiye kadar milyon düzeyinde fedakarlık yapan bir tek Dursun başkan olmuştu, zamanında konuştuk, gerisi osuruktan teyyare. Dursun Başkan da gerektiğinde kasa kolaylığı sağlamaktan öteye gitmez artık...

Bunu yapsa da deklare etmeyecek olgunluğa da sahip bir adam zaten kendisi. Amacının o olduğunu düşünmüyorum, kulüp adına sarfettiği samimi gayretten şüphe duymamı gerektirecek en ufak bir falsosunu görmedim ama sırf bu transfer nedeniyle dahi şahsı ve Nef İnşaat adına paha biçilmesi zor bir prestij kazandı. İptal edilen stad isim sponsorluğuna vereceği parayı bu yolla vererek çok daha etkili bir reklam yapmış oldu yani...

Zamanında Ünal Aysal' ın süslü laflarla deklare edip de benim gibi pek çok kişiyi büyük beklentiye soktuğu, sonrasında ağır saçmalayarak sıçıp btırdığı ''Vizyon'' ve ''Kurumsallaşma'' kavramlarının nasıl hayata geçirilmesi gerektiğinin, ülkemizdeki kulüp yöneticiliği tarihinde en başarılı örneği olmaya aday görüyorum; çok zeki ve pragmatik bir adam...Allah güç versin, camiadan hevesini kaçıracak davranışlar gelmesin ve şans yanında olsun da yıllarca kulüp yönetiminde bulunarak başladığı işi yarım bırakmasın inşaallah, amiiin!..

Üst Alt