# Willem Geubbels


qG489V.jpg


Doğum Tarihi:16 Ağustos,2001
Doğum Yeri: Villeurbanne,Fransa
Boyu: 185
Kilosu: 80
Mevki: Sol Açık, Forvet
Takim: Olimpik Lyon

Yaşına ve oynadığı pozisyona göre harika bir fiziği var.Şuan itibari ile vizyon ve paslaşma konusunda sıkıntıları mevcut,ve çalıma oldukça fazla kaçıyor,dolayısı ile iyi bir takım oyuncusu değil.Tabii yaşı itibari ile bunlar iyi bir hoca ile gelişebilecek ve geliştirilebilecek özellikler.Dikkat çeken asıl özelliği ise hızı ve dayanıklılığı. Bunları daha da geliştirmesi halinde ileride adından söz ettirebilecek potansiyele sahip.
Halihazırda Fransa U18 takım oyuncusu.

Az da olsa izleyebileceğiniz bir video
https://www.youtube.com/watch?v=_qiWjLs5g2Y
 
Son düzenleme:
Bizim alt yapıdan 30 sene geçse gene böyle adam çıkmaz. Ulan şans eseri bile yılda 1 tane kumaşı olan oyuncu çıkmaz mı arkadaş.

Boşuna bu altyapılara para döküyoruz. Ya bu işleri Dortmund, Porto modeli gibi profesyönellere bıraksınlar, veya vursunlar kilidi. Son 10 senede 1 tane hatırlayabildiğimiz oyuncu çıktı mı altyapıdan? YOK.

Gerçi profesyönelleşme vs bize uzak şeyler. Hiçbir zaman olmadı, olmayacak da.

Bundan 30 sene de geçse, biz bir gram ilerleyemeyiz. Bundan 30 sene sonra bile hala Uğur Çiftçi'ler alınmasın, koca transfer döneminde 1 tane adam gibi sol bek alınsın diye yırtınırız burada.

Büyük külupmüşüz. Büyük kulübümüzü yesinler. 2012'den beri Telles haricinde sol bek bulamamışız ama büyük kulübüz. Yersen işte.

Biz de az manyak değiliz ha. Avrupa'da bi takım destekleyip arkamıza yaslanmak yerine gençliğimizi çürütüyoruz burada.

Bu ülkede ne düzgün ki, ne düzgün olmuş ki şimdi futbol düzgün olsun?

Yok abi yok. Bizden bi bok olmaz. Ne bu takımdan bi bok olur, ne bu ülkeden bi bok olur. Anca bu anamızın liginde şikecilerle kargalarla birbirimizi yer dururuz.

Acı gerçek budur...
 
Üst Alt