william d'avila | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

william d'avila

kulübümüzle de son dönemde sürekli iş yapan özellikle afrika ve arap coğrafyasında sağlam bağlantıları olan menajer.

galatasaraya rodrigues ve badou ndiaye transferlerinde cok büyük para kazandirmisti.

ayni zamanda guliano ve josef de souzayi arabistana satan şahsidir.

Belhanda, Onyekuru ve an itibariyle abdussamed karnuçu, celil yüksel ve altyapımızdan ferhan evren`'in de menajerliğini almış olan kişi.

Türkiye’nin jorges mendes’idir.

Şahsen getirdiği ve götürdüklerine bakarsak win win durumu var orada. O yüzden kendisiyle çalışmaya devam edelim.

bayadir herifle ilgili arastirma yapiyorum herifi bulamadim ama sanirim karisini buldum.

ekim 86 dogumlu biri
dubaide ikamet etmekte
dw sports management (onceki ismi mitem ya da mitem kapanip bunu acmis)
mitemle bagi olan diger kisi michel teman diye biri (mi-tem)
ingiltere federasyonundaki belgelerde mitem olarak davilanin ve bu temanin adi yazmakta
temanin adi baska bi de kibrista kurdugu firmayla ilgili cikiyor, milleti tokatlamis ve ceza almis sanirim
neyse temandan devam edecek olursam david teman diye bir eleman var bi suru firmayla alakasi olan bi herif ama o da 86li David TEMAN - Dirigeant de la société It & m Consulting - BFMBusiness.com
demek tasak sahibi bir aile
gerci bu michel ile akrabaliklari nedir bilmiom da facebooktan anladigim uzre bir miktar ortak teman arkadaslari var
ayrica sirketleri hep Neuilly-sur-Seine diye bi yerde ayni sokakta
bu david temanin facebookundan da laura teman d'avila diye birine denk geliyoruz link de facebook.com / laura.teman isteyen goz atabilir
bu hanimin da ahbablarindan biri arman onur diye bi eleman onun da web sitesi su sekilde cikiyor AO CONSULTANCY – Sports Management Services
bundan sonrasi ise yok ama karisi ve sirketten biri yahut is ortagi oldugu anlasilan bi adami bulmak da herifin reel oldugunu tespit etmek icin yeterlidir. hatta bu armanin sitesindeki fotoraflarda bile olabilir kendisi ama fotolara durbunle bakmak lazim

bayadir herifle ilgili arastirma yapiyorum herifi bulamadim ama sanirim karisini buldum.

ekim 86 dogumlu biri
dubaide ikamet etmekte
dw sports management (onceki ismi mitem ya da mitem kapanip bunu acmis)
mitemle bagi olan diger kisi michel teman diye biri (mi-tem)
ingiltere federasyonundaki belgelerde mitem olarak davilanin ve bu temanin adi yazmakta
temanin adi baska bi de kibrista kurdugu firmayla ilgili cikiyor, milleti tokatlamis ve ceza almis sanirim
neyse temandan devam edecek olursam david teman diye bir eleman var bi suru firmayla alakasi olan bi herif ama o da 86li David TEMAN - Dirigeant de la société It & m Consulting - BFMBusiness.com
demek tasak sahibi bir aile
gerci bu michel ile akrabaliklari nedir bilmiom da facebooktan anladigim uzre bir miktar ortak teman arkadaslari var
ayrica sirketleri hep Neuilly-sur-Seine diye bi yerde ayni sokakta
bu david temanin facebookundan da laura teman d'avila diye birine denk geliyoruz link de facebook.com / laura.teman isteyen goz atabilir
bu hanimin da ahbablarindan biri arman onur diye bi eleman onun da web sitesi su sekilde cikiyor AO CONSULTANCY – Sports Management Services
bundan sonrasi ise yok ama karisi ve sirketten biri yahut is ortagi oldugu anlasilan bi adami bulmak da herifin reel oldugunu tespit etmek icin yeterlidir. hatta bu armanin sitesindeki fotoraflarda bile olabilir kendisi ama fotolara durbunle bakmak lazim
müfettiş hcdget

hcdget.png

Gomis'in araplara transferinde arap yetkililer ile bir afrikali menajer istanbulda yaptigi gorusmelerin bir goruntusu sizmisti o adam olmasin

Üst Alt