Willian Arão, Fenerbahçe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Willian Arão, Fenerbahçe'de

Kiralık almışlar, belirli sayıda maça çıkarsa devreye girecek zorunlu opsiyonu varmış galiba.

Bu kadar transfer yaptılar ama hiçbirisinden memnun değiller. İki bölünmüş durumdalar. Bir taraf saydırıyor, diğer taraf da Jesus aldırdıysa vardır bir bildiği diyor. Bu sene kötü gidişlerinde bir daha toparlayamaz bunlar.

Birsey olmaz bunlara, bir baska Goc cikar bir o kadar da o harcar.

Harcalar harcıyorlar da zaten, mental olarak bir daha toparlayamazlar demek istemiştim. Jesus ile yakaladıkları sinerjiyi çöpe attılar 1 ay içinde.

Yok onu da unuturlar :)

fenerli olmak bunu gerektirir renkdasim. Ama ben seni anladim, ne demek istedigini vs.. ama bunlarda hicbiri olmaz. Yarin yine "baskanimmm" dye yalama olur biri de cikip isyan etmez. Ellerinde olsa Aziz'i getirirler o derece :)

Yok onu da unuturlar :)

fenerli olmak bunu gerektirir renkdasim. Ama ben seni anladim, ne demek istedigini vs.. ama bunlarda hicbiri olmaz. Yarin yine "baskanimmm" dye yalama olur biri de cikip isyan etmez. Ellerinde olsa Aziz'i getirirler o derece :)
Çok var çevremde Aziz olsa şu sezon şampiyon olurduk falan diyorlar. 😄 Haklısın aslında, böyle böyle büyük kulüp farkındalığını kaybediyorlar işte

Yüzelli tane orta sahaları var 151 olmuş.

Willian
Mert Hakan
Crespo
Zajc
Gustavo(gidecekmiş)
İrfan Can
Lincoln
Arda Güler
Joshua King

Bizim Pedro gibi değil mi o adam da. İkinci forvet gibi işte ama sonuçta 2 kanat 1 forvet oynatacak bu adam ve King tek forvet olmaz. İliç ne kadar forvetse o kadar forvet, ve orta saha işte.

SS yani 2. Forvet gibi ama bundan orta saha anlamı çıkmaz. Joao Pedro da orta saha değil. Bizim Arif Erdem ve Necati Ateş gibi mesela zamanında nasıl oynadiysalar. Ilic yanlış örnek ayrıca o ikinci forvet değildi.

Belki King'i kanatta kullanırlar bilmiyorum, Jesus nasil bir sistem düşünüyor bilgim yok

SS yani 2. Forvet gibi ama bundan orta saha anlamı çıkmaz. Joao Pedro da orta saha değil. Bizim Arif Erdem ve Necati Ateş gibi mesela zamanında nasıl oynadiysalar. Ilic yanlış örnek ayrıca o ikinci forvet değildi.

Belki King'i kanatta kullanırlar bilmiyorum, Jesus nasil bir sistem düşünüyor bilgim yok

Necati güzel örnek olmuş, İliç ofansif orta saha da değildi ama tam. Asisti vardı evet ama oyun kurucu değildi kesinlikle. Sadece ceza sahası çevresinde gezerdi.

Bende onu diyorum forvet desen değil, orta sahadan biri eksilecek mecbur. Gidip 8 isim var elinde, çift forvet oynayacak adamı getiriyorsun önlerine.

Arda nerde oynayacak? 10 numara dışında olmaz o çocuk. Lincoln de tam kanat değil ve verimi düşecek bence. Bruma var Emre var, beke evrilen Osayi Ferdi vs var. Çok derin ama garip yapılanma doğrusu.

pedro gelirse hem ss hem de direk 9 olarak kullanabiliriz. hocası oynatmış bazı maçlarda. atalanta maçına baktım fena değildi.

Belki yedek gerekecek mevkiilere transfer yapıyorlar; as futbolcu gereken yerlere yapmıyorlar. Umarım böyle devam ederler...Jesus, ya son müdahalelerle ihya edecek, yahut tümüyle fişlerini çekecek; ortası yok. Umarım ikinci seçenek gerçekleşir...
Çok yabancı alıp gönderiyorlar. Tisserand ve Lemos'u çektikleri döneme benziyor. Transferin sonuna doğru kontenjan ve maaş bütçesi kaldıysa belki ucuza alınır diyeceğin alternatif oyunculara gittiler hep. İnşallah takılıp kalırlar yine.

2022 yılının en çok kar edeni ve son yillarin en çok büyüyen markaları bankalar olmuştu.
Adam emekliye promosyon verir gibi sınırsız para basıyor kulübe. Keyfince fm oynuyor, alıyor satıyor.
Güzel iş. Şunun yarısını yapacak bir başkan sahibi olsak 3 tane avrupa kupası alırdık.

Üst Alt