willian | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bana göre dünyanin en sansli oyuncularindan biridir

hem brezilya milli takimina giriyor, hem de chelsea'de banko oynuyor.

buna ragmen hicbir özelligi yok neredeyse, adam 4 golle sezonu bitirdi

kusura bakma ama bu adam da yetenek var, bunu nasil gormezsin anlamis degilim, ha skora etki/katki konusunda geri kalmis olabilir ama bu Chelsea nin ''otobus sisteminden'' kaynaklaniyor, bu adam bize gelse herkes sevincten gobek atar kurban keser..

Willian bence çok iyi yetenekli hızlı ve tekniği yüksek bir oyuncu bence biraz saçma olmuş gibi bu yazın k. bakma.

tıpkı arda turan gibi ofansif yeteneklerinin yanında defansa yaptığı olağanüstü katkı yüzünden her maçta oynayan futbolcu.chelsea'nin oyun tarzında gol yollarında çok etkili olması beklenemez zaten.hazard'ında belirttiği gibi futbol oynamak için kurgulanmamış bir takımda çıkacak maksimum performans budur.

tıpkı arda turan gibi ofansif yeteneklerinin yanında defansa yaptığı olağanüstü katkı yüzünden her maçta oynayan futbolcu.chelsea'nin oyun tarzında gol yollarında çok etkili olması beklenemez zaten.hazard'ında belirttiği gibi futbol oynamak için kurgulanmamış bir takımda çıkacak maksimum performans budur.

Aynen oyun stili Arda'ya çok benziyor. Benzerde katkı veriyorlar takımlarına.

Bence bizim ilk maçta özellikle ilk yarıda bizi dağıtan isimdi , ben bu çocuktan çok şey bekliyorum ama chelsea sanki uygun takım değil gibi.

İspanya'da daha başarılı olurdu.

chelseade biraz arkaplanda oluyor hazard oscar'dan dolayi ona ragmen iyi performans gosterdi bu sezon

en azindan en istikrarli elemaniydi mourinhonun,, yeteneksiz biseye yaramiyo demek futbol cahilligidir

[media]https://www.youtube.com/watch?v=I6g-8QqoM1s[/media]

arturo vidal yerde surunuyo^^

Willian müthis bir oyuncu,cok yetenekli bir oyuncu. Bize karsi de iyi oynadi bence,keske böyle bir oyuncu bizim takimda olsaydi,müthis futbolcu.

Ne diyon Murat'cım ya? Seni her zaman savunan biri olarak ben bile çaresiz kaldım şu konu karşısında. :neglected: Yazdığının savunulacak bir tarafı yok gerçekten.

Üst Alt