Wolf Eskişehir'e geldi, Bremen'e gidiyor


Cevap: Wolf Eskişehir'e geldi, Bremen'e gidiyorBu eskişehir tam bir komedi kendi şehrini gezdirip başka takıma yolluyorlar.:lol:
 
Cevap: Wolf Eskişehir'e geldi, Bremen'e gidiyorBaşkanları çok önemli isimlerle falan anlaştıklarını açıklamıştı. Bence biraz fazla heyecan yaptı. :)
 
Cevap: Wolf Eskişehir'e geldi, Bremen'e gidiyorRezillik :D Kulübü kapatsinlar bence :D Tatil yaptirip baskasina transfer ediyorlar adamlari :D
 
Cevap: Wolf Eskişehir'e geldi, Bremen'e gidiyorEskişehir'i bir ayda 2 futbolcunun da aldatması hayra alamet değil :D
 
Cevap: Wolf Eskişehir'e geldi, Bremen'e gidiyorEesli taraftar

gezdirip gezdirip yolluyoruz bari çay paralarını alsakhalil başkan sözünde durmaya devam ediyor 46.yıl kutlamalarında Avrupanın peşinden koştugu yıldızları getirecegim dediginde kimse inanmıyordu fakat mehmet Yıldız transferiyle gerçekkten mükemmel bir iş başardı ve sözünde durdu tebrikler böyük başgan:DDKendini avutuyor.

Aslında Halil Ve Wolf olayının güzel bir yanı var koskoca ESES'in başkanı adamların ayağına kadar gitmiyor.Gönderiyor adamını "şu topçuyu getir bana" diyor. Adamlar geliyor anlaşırsan anlaşıyorsun anlaşamadıklarını salıp gönderiyorsun,yenisini çağırıyorsun görüşüyorsun..
 
Cevap: Wolf Eskişehir'e geldi, Bremen'e gidiyorKomik bir olay ama ülke adina da üzücü birsey.

2. oldu heralde. :)

Ümit Karan adamlari getiriyor ama son vurusu yapamiyor.
 
Üst Alt