Wolves, Flamengo'dan João Gomes'i 18.7 Milyon Euro Karşılığında Transfer Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wolves, Flamengo'dan João Gomes'i 18.7 Milyon Euro Karşılığında Transfer Etti

Wolves, Flamengo'dan 21 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusu Joao Gomes ile beş buçuk yıllık sözleşme imzaladı.

- Bonservis bedeli: 18,7 milyon euro

Wolves direktörü: "João, başka bir kulüpten gelen daha kazançlı bir teklifi geri çevirdi çünkü her zaman sözünü vereceğini söylerdi. Julen & benimle konuştuğundan beri hep Wolves'a gelmek isterdi."

1675090816817.png

Fbliler seviniyodur bu transfere Rossi'yi alırlar diye ama Manchester United'tan Pellistri'yi kiralamak üzerelermiş rotasyon için.Rotasyon oyuncusuna da daha fazla bonservis vermezler zaten :D

Arda için ajaxa gitti dedin sonra koç hisse verirse kalıra getirdin ardından benficayla newcastle devreye girdi yazmışsın :)

Maşallah romano gibisin rtaş her teklifi biliyosun ama öğlende simeoneyi alabilirmiyiz yazmışsın 1-2 saat sonra napoli opsiyonunu kullandı adamın :s
Korktuğum illa başıma gelecek...
Arkadaşım şuan ibre Ajax da milli takım dönüşü Koç görüşecek, kalması için koltuğu için çabalıyor tabi ki, Benfica ve Newcastle girdi demedim zaten birçok takımın listesinde sadece transfer işi çok dinamik bir iş, Benfica ciddi ilgilendi görüştü etti, zaman istedi Arda Güler tarafı bir yandan Ajax ile görüşüldü, Newcastle çok istekli dedim şaşırdım da çünkü EPL böyle transferi yapmaz direk TR'den hele fiziği bu şekilde o beni şaşırttı olay bu.

Simeone olayı ise tamamen kendi isteğim ile ilgili ben zaten o mesajımda zorunlu opsiyonu kullandı yazmışım, yine orada şaşırdığım olay 10.5 milyon gibi bir rakama tarihinin en pahalı ikinci transferini yapan takım oynatmadan zorunlu opsiyon 12 milyon ve 3.5 milyon euro kiralama bedeli ile totalde 15.5 milyona veriyor yani hiç oynatmadan 5 milyon Euro kâr ediyor aynı transfer dönemi içinde, şimdi bu çok normal sürekli yaşanan bir olay mı sence?

Lütfen çarpıtmayalım...

Üst Alt