WTA Championships İstanbul 2011 | Kvitova Şampiyon - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

WTA Championships İstanbul 2011 | Kvitova Şampiyon

Cevap: WTA Championships İstanbul 2011

Sharapova tecrübesiyle geçer.Wozniacki tecrübeli tenisçilere karşı etkisiz kalıyor.Bence haketmiyor 1 numarayı ama kendisine sempatim var :asd:

Hakediyor çünkü Serena, Sharapova gibi isimler hem sakatlıkları hem de menfaatleri nedeniyle çoğu turnuvaya katılmazken kız neredeyse bütün turnuvalarda yer alıyor. E aldığı puanlar da nereye gitsin çöpe mi atsınlar yani? Belki bu sene de Grand Slam kazanamayacak ama yine de geleceği var :)

Hakediyor çünkü Serena, Sharapova gibi isimler hem sakatlıkları hem de menfaatleri nedeniyle çoğu turnuvaya katılmazken kız neredeyse bütün turnuvalarda yer alıyor. E aldığı puanlar da nereye gitsin çöpe mi atsınlar yani? Belki bu sene de Grand Slam kazanamayacak ama yine de geleceği var :)

Çok maç oynuyor maç kazanıyor ama büyük maçlarda ortaya çıkıyor zayıflığı.Bence çok yetersiz çünkü sadece hızıyla kurtarıyor.

Mesela Cokoviç adam hem oynuyor hem 1 numara sonuna kadar hakediyor ama Caroline için aynı şeyleri düşünmüyorum.

Çok maç oynuyor maç kazanıyor ama büyük maçlarda ortaya çıkıyor zayıflığı.Bence çok yetersiz çünkü sadece hızıyla kurtarıyor.

Mesela Cokoviç adam hem oynuyor hem 1 numara sonuna kadar hakediyor ama Caroline için aynı şeyleri düşünmüyorum.

Cokoviç kim bro!?

Bu arada Wozniacki maçını izleyemedim ne zaman açsam Wozniacki oyun kaybetti. :(

Sharapova salona girdi.

Eğer aile ortamında seyrediyorsanız, televizyonunuzun sesini biraz kısmanızı tavsiye ederim. :D

Stosur ilk sete hızlı giriş yaptı, 3-0.

Sharapova'yı mumla aramaya başladık.

Sharapova 2nci sette cevap veriyor. 3-1

Yalnız dikkatimi çeken şey,

Sharapova'nın antrenörü sahaya girip, resmen boks maçındaki gibi, taktik verdi.

Çok tenis maçı seyretmişimdir, böyle birşey ilk defa görüyorum. :eek:

Üst Alt