Xavi: "Domenec Torrent, bizim için bir dost ve oynattığı oyun tarzı da bize benziyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Xavi: "Domenec Torrent, bizim için bir dost ve oynattığı oyun tarzı da bize benziyor"

Xavi Hernandez: "Galatasaray takım halinde oynuyor. Domenec Torrent kendi oyun anlayışını kabul ettirmek amacında. Topa sahip olmak istiyorlar, üçlü savunma gibi farklı taktiksel konseptleri var. Bireysel olarak da iyi isimlere sahipler. Bence Kerem Aktürkoğlu, iyi bir oyuncu."

Xavi Hernandez: Inaki Pena burada süre alamıyordu, bu yüzden cesur bir karar vererek oynayabileceği bir yere gitmek istedi. Güzel bir performans gösteriyor, yetenekli bir kaleci ve hedefimiz sezon sonu Barça’ya dönüp tekrar takımın bir parçası olması.

Xavi Hernandez: "Galatasaray takım halinde oynuyor. Domenec Torrent kendi oyun anlayışını kabul ettirmek amacında. Topa sahip olmak istiyorlar, üçlü savunma gibi farklı taktiksel konseptleri var. Bireysel olarak da iyi isimlere sahipler. Bence Ömer Bayram, iyi bir oyuncu."
salkdajlskdsjkla

gerçek değil dimi bu? ömer'i oynatsın diye yemlemiş mi, iyi oyuncu olmadığı konusunda netiz sonucta.

vala orda beraberlik veya tek farkla istanbul'a dönebilirsek müthiş bir atmosfer bekliyorum sami yen'de. fark 2 3 olursa samiyendeki maç tırt olur bahsettikleri kadar da zorlu falan geçmez. bunun farkındalardır bence ona göre turu garantileyecek bir skorla gelmek isteyecekler. korkum 90dk kapanıp bu zamana kadar avrupa maçlarında oynadığımız oyundan uzaklasmak. takım halinde savunup takım halinde çıkarsak yenilebiliriz ama ezilmeyiz diye düşünüyorum. düşündüklerimizi bu sene ligde yansıtamasa da avrupa olunca konu acaba diyor insan. yarin olsa da izlesek bitse bu karın ağrısı. :)

vala orda beraberlik veya tek farkla istanbul'a dönebilirsek müthiş bir atmosfer bekliyorum sami yen'de. fark 2 3 olursa samiyendeki maç tırt olur bahsettikleri kadar da zorlu falan geçmez. bunun farkındalardır bence ona göre turu garantileyecek bir skorla gelmek isteyecekler. korkum 90dk kapanıp bu zamana kadar avrupa maçlarında oynadığımız oyundan uzaklasmak. takım halinde savunup takım halinde çıkarsak yenilebiliriz ama ezilmeyiz diye düşünüyorum. düşündüklerimizi bu sene ligde yansıtamasa da avrupa olunca konu acaba diyor insan. yarin olsa da izlesek bitse bu karın ağrısı. :)

Knk bu herifler marsilya, lazio falan dgl, uyan o rüyadan artık lan.

Galatasaray kafilesini İspanya'da karşılayan sarı-kırmızılı bir grup taraftar teknik direktör Domenec Torrent'e destek olurken oyunculara yönelik, "hocayı satmayın!" çıkışını yaptı.

videosuda var ama yanılmıyorsam yasaklı siteydi,spor arena?

Üst Alt