# Xherdan Shaqiri - Sayfa 193 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Xherdan Shaqiri

Bence daha cok Liverpool'a yakisir. Tam Shaqiri nin istedigi gibi tempo'lu oynayan takim.

Ama akilli ise Bayern'de kalir. Yedek kalmasindan sikayetci oldugu söyleniyor, ama Ribery ve Robben'in yasini göz önüne getirirsek güzel bir gelecegi olabilir Bayern takiminda.

En son hull cıty maçını seyrettım daha ondan beri liverpoll maçlarıını seyretmıyorum
Ölü gibi takım temponun t si yok

Zorunlu nasıl oluyor? Böyle teklif yapılsın kabul ederlerse sezon sonu 7-8 Milyon gibi ücrete alınır, Melo/Juve stlye.
O paraya bunu alamazsin adamlar daha 1 ay once 16 milyon EURO odediler Bayern e, onlarda gecen sezon kiralik + zorunlu satin alma teklifi ile anlasmisti.

Zorunlu artik yeni moda, soyle deyim, suanda param yok ama seneye param var o yuzden simdi satin alamiyorum ama seneye kesin alacam demek oluyor. (zorunlu olmayinca normalinde oyuncu tekrar takimina geri donebiliyor ama bu durumda daha geri donemez)

Yani kiraliyorsun ama aslinda satin almis oluyorsun, sadece parayi sonra oduyorsun bu da FFP den dolayi cogu kulubun uyguladigi yeni taktik.

Son düzenleme:
iyi biseye benziyo. ver de bi firt ben de cekem.

ka%C3%A7ak_%C3%A7ay.jpg

Üst Alt