Xiaomi İlk Otomobilini Xiaomi 14 ile Birlikte Tanıtmaya Hazırlanıyor: Xiaomi SU7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Xiaomi İlk Otomobilini Xiaomi 14 ile Birlikte Tanıtmaya Hazırlanıyor: Xiaomi SU7

1694586578776.png

Xiaomi ilk elektrikli otomobilini 2023'ün sonlarına doğru gözler önüne çıkaracak gibi görünüyor. Çin basınında yer alan haberlere göre şirket merakla beklenen aracı Xiaomi 14 serisi akıllı telefonların da duyurulacağı sonbahar etkinliği sırasında tanıtacak.

Xiaomi daha önce otomobil üretimine başlamak için Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu'ndan onay almıştı. Kaynaklara göre şirket şu anda Pekin'deki haftada yaklaşık 50 prototip üretiyor. Yani otomobilin deneme üretimi başlamış durumda.

1694586545051.png

Fiyatı ne kadar olacak?

Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT) tarafından verilecek ikinci ve son üretim onayının önümüzdeki bir iki ay içinde alınması bekleniyor. Xiaomi'nin MS11 kod adlı ilk elektrikli otomobili 800 km'ye kadar menzil sunan 101 kWh kapasiteli bir batarya içerecek.

Aracın 200.000 yuan (27.400 dolar) civarında bir fiyat etiketi taşıyacağı söyleniyor. Bu fiyat aralığında Tesla Model 3, BYD Seal, Deepal SL03 ve benzeri elektrikli otomobillere karşı rekabet edecek. Xiaomi ilk etapta ilk etapta yıllık 150.000 otomobil üretmeyi hedefliyor.

donanimhaber.com

bencede fiyat performans gayet iyi telefonları. yazılımsal bikac hatası vardi en son kullandığım modelde. ceo su iphone dan kendi telefonlarını kullanmaya baslasa çözülecek seyler de adam iphone kullanıyo

Konu telefon oldugu icin sormak istiyorum. Apple ve Samsung harici aküsü uzun süre giden (herhangi bir sosyal medya vs. kullanmiyorum) bir marka önerebilir misiniz renkdaslar?

Konu telefon oldugu icin sormak istiyorum. Apple ve Samsung harici aküsü uzun süre giden (herhangi bir sosyal medya vs. kullanmiyorum) bir marka önerebilir misiniz renkdaslar?
Xiaomi'nin iştirakı POCO'yu öneririm. X3 Pro aldım 2 yıl önce, daha 1 kere format atmışlığım yok hala ilk günki gibi çalışıyor. Arayüzünü vs çok beğendim.
X5 Pro'ya bakabilirsin mesela. Çok kral alettir fiyatına göre.
Daha uygun bir şey arıyorsan o bütçeye Redmi Note 10 Pro'dan daha dolu/özellikli bir cihaz benim bildiğim yok. Biradere aldık 6 ay önce, çok iyi telefon kesinlikle.
Zaten artık şarjı uzun gitmeyen cihaz yok hepsi standart 5K batarya ile geliyor.

Telefonları leş, fiyatları da o kadar fark etmiyor artık.
Xiaomi bu piyasada anca küçük balık olur.
adamlar her kesime hitap eden telefon yapıyor xiaomi 13 pro'ya nasıl leş diyebilirsin mesela uçak gibi telefon ama gidip 6 7 bin tllik telefonlarla 40 50 bin tl'lik telefonu kıyaslayamazsın

işin özeti ne kadar ekmek o kadar köfte

Xiaomi'nin iştirakı POCO'yu öneririm. X3 Pro aldım 2 yıl önce, daha 1 kere format atmışlığım yok hala ilk günki gibi çalışıyor. Arayüzünü vs çok beğendim.
X5 Pro'ya bakabilirsin mesela. Çok kral alettir fiyatına göre.
Daha uygun bir şey arıyorsan o bütçeye Redmi Note 10 Pro'dan daha dolu/özellikli bir cihaz benim bildiğim yok. Biradere aldık 6 ay önce, çok iyi telefon kesinlikle.
Zaten artık şarjı uzun gitmeyen cihaz yok hepsi standart 5K batarya ile geliyor.
eyvallah renkdas. su anda galaxy S22 var bende bitane ama memnun degilim. mart ayinda sözlesmem bitiyor ve yeni sözlesme yapinca telefon seciyorsun burda yada söyle söyleyeyim telefonu begeniyorsun ayda 35-50 euro arasi istedigin telefonu alirsin internet ve konusma dahil. bütce problemim yok yani para baglamiyorum

eyvallah renkdas. su anda galaxy S22 var bende bitane ama memnun degilim. mart ayinda sözlesmem bitiyor ve yeni sözlesme yapinca telefon seciyorsun burda yada söyle söyleyeyim telefonu begeniyorsun ayda 35-50 euro arasi istedigin telefonu alirsin internet ve konusma dahil. bütce problemim yok yani para baglamiyorum
S22'den neden memnun değilsin bilmiyorum açıkçası. Benim bilgimin olduğu bir marka değil bu aralar Samsung. Çin markaları çok daha fazla hoşuma gidiyor. Lakin kağıt üzerinde güzel alete benziyor.

S22'den neden memnun değilsin bilmiyorum açıkçası. Benim bilgimin olduğu bir marka değil bu aralar Samsung. Çin markaları çok daha fazla hoşuma gidiyor. Lakin kağıt üzerinde güzel alete benziyor.
bendeki standard versiyonu. günde 2 3 kez sarja takiyorum pek birsey yapmadigim halde... aldigimdan beri öyle ama.. internette okuyorum cok sayida S22 kullanan kisiler aynisini yaziyor

O şarj mevzusunun sebebi o renktaş. Bok gibi bir işlemci afedersin. Mediatek'i bile tercih ederim ki annemin telefonunda MT işlemci var, 90 HZ ekran ile full parlaklık kullanıyor ve şarjı gerçekten olması gerektiği gibi gidiyor.
Bu Samsung'un Exynos denen serisini Avrupa'ya iteliyorlar af edersin. ABD ve Kore'de SD versiyonu satılıyor tepkilerden dolayı. Hem çok ısınıyor hem de çok şarj yiyor. Performansı da daha düşük SD counterpartı'ndan. Ben bu kadar seri geçti üzerinden adam etmişlerdir herhalde diyordum ama demek ki hala aynı tas aynı hamam.

O şarj mevzusunun sebebi o renktaş. Bok gibi bir işlemci afedersin. Mediatek'i bile tercih ederim ki annemin telefonunda MT işlemci var, 90 HZ ekran ile full parlaklık kullanıyor ve şarjı gerçekten olması gerektiği gibi gidiyor.
Bu Samsung'un Exynos denen serisini Avrupa'ya iteliyorlar af edersin. ABD ve Kore'de SD versiyonu satılıyor tepkilerden dolayı. Hem çok ısınıyor hem de çok şarj yiyor. Performansı da daha düşük SD counterpartı'ndan. Ben bu kadar seri geçti üzerinden adam etmişlerdir herhalde diyordum ama demek ki hala aynı tas aynı hamam.
S23 serisinde o problem ortadan kalktı çünkü hepsi Snapdragon 😅

Üst Alt