Yabancı Kuralı Hakkında Kim Ne Diyor? - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onur Kıvrak: "Yabancı oyuncu konusunda kesinlikle bir sınır olmalı. Eğer sınır olursa, benim yerli kardeşim daha fazla forma fırsatı bulacak. Sınır olmadığı zaman kendi şehrinde Türkçe konuşamıyorsun, İngilizce 'günaydın' diyorsun."

DOmLIhNXUAAyQfd.jpg

Kendi sehrinde Türkce konusamiyorsun bunu dert ediyorsun ama kendi sehrinde kendi ülkende ülkenin para birimi üzerinden degil de döviz olarak parani aliyorsun. Bu da rahatsiz etmiyor mu seni?

bizim ülkedeki yerli oyuncuları yani Türkiyede doganları 10 dk ingilizce konuştursak ya,adım gibi eminim hayatımda hic gülmedigim kadar gülerim

birde demezlermi ingilizce konusuyoruz abi :asd22:

Adamlar İngilizce öğrenip konuşmayı kendilerine zul görüyorlar. Ama sorsan hepsi CL kazanmak isteyen bir Avrupa takımında oynamak ister. Böye garip adamlar.

Ilk parladiginda severdim Onur'u artik hic sevmiyorum. O da cünkü "adamlar" grubunun bir benzer versiyonu.

Sünepe herifler.

""Profesyonel futbolcumuz Onur Recep Kıvrak ile şirketimiz arasında mevcut, şirketimizin yıllık 3.200.000.-EUR mali yükümlülüğü olduğu ve 31.05.2018 tarihinde sona erecek olan sözleşme, şirketimizin yıllık 2.250.000.-EUR mali yükümlülüğü olacak şekilde revize edilerek 31.05.2020 tarihine kadar uzatılmıştır."

he sinir gelsin yine

Mesut Bakkal: "Yabancı sınırı 14 değil 28 olsun. Kaliteli oyuncu her zaman oynar. Vagner Love gibi bitirici bir Türk forvetimiz vardı da biz mi oynatmadık."

Mesut Bakkal: "Sorumluluğunu bilmeyen yerli oyuncuya dersini vereceksin! Antrenmanını doğru yapacaksın. Kendine daha iyi bakacaksın. Hoca getirip göndermeyeceksin. Kendi kötülüğünü bir başkasına atmayacaksın."

Mesut Bakkal | 14 değil 28 tane yabancı olsun. Alt yapıdan çıkmıyor ki dışarıdan futbolcu getiriyoruz."

Mesut Bakkal | Bir Vagner Love gibi Türk oyuncu buldukta yok mu dedik?

Onur Kıvrak: "Yabancı oyuncu konusunda kesinlikle bir sınır olmalı. Eğer sınır olursa, benim yerli kardeşim daha fazla forma fırsatı bulacak. Sınır olmadığı zaman kendi şehrinde Türkçe konuşamıyorsun, İngilizce 'günaydın' diyorsun."

DOmLIhNXUAAyQfd.jpg

Kendi sehrinde Türkce konusamiyorsun bunu dert ediyorsun ama kendi sehrinde kendi ülkende ülkenin para birimi üzerinden degil de döviz olarak parani aliyorsun. Bu da rahatsiz etmiyor mu seni?
Müthiş zeka

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

DOmLIhNXUAAyQfd.jpg

Senin yerli kardeşlerini seviyim.
Çalışıp forma yı kimseye vermeyeceğiz demiyorda daha kendini acındırıyor.
10 milyon tl senelik para alıyorsun bir yan topa çıkamıyorsun. Anca laf ebeliği yapıyorsun.
Gördüğüm en overrated kaleci.

Gscimbom Mobile

Üst Alt