Yabancı Sınırı 8+6'ya Düşürüldü - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Sınırı 8+6'ya Düşürüldü

Yabancı sınırını Trabzonspor'da istemiyor.Dün Abdullah Avcı her maç günü sabahı ekibimle 2 saat bu konu hakkında konuşuyoruz karar veriyoruz.Bu kuraldan görünüşe bakılırsa diğer kulüpler de memnun değil.Sistem, taktik ve iyi oyun konuşacağımıza her yıl yabancı kuralını konuşuyoruz.Bu Lig'in izlenebirliğini arttırmak için yabancı kuralının eskisi gibi olmalı diye düşünüyorum.Ben ve benden öncekiler yabancı kuralı sınırsızken Uğurcan'ı oynattık.Yabancı kaleci de oynatabilirdik istesek şeklinde konuştu..
Saka gibi ama yabanci kisitlamasina en hazir takimda biziz. Avci, Berat-Dorukan orta sahasi ezilince, Siopis'i sahaya surebilmek icin 19 yasinda cocugu oyuna aldi.

Saka gibi ama yabanci kisitlamasina en hazir takimda biziz. Avci, Berat-Dorukan orta sahasi ezilince, Siopis'i sahaya surebilmek icin 19 yasinda cocugu oyuna aldi.
Aslında tam hazır değiliz.Seneye Okan-Yunus-Kerem'in yanında 4. ismi bulamıyoruz.Bi de Kerem'in satılma durumu var yabancı kuralının eskisi gibi olması bizim de işimize gelir..

Aslında tam hazır değiliz.Seneye Okan-Yunus-Kerem'in yanında 4. ismi bulamıyoruz.Bi de Kerem'in satılma durumu var yabancı kuralının eskisi gibi olması bizim de işimize gelir..
Kerem'i birakamayiz bu kisitlama doneminde. Birakmamaliyiz. Ideal olmasalarda bu lig icin Emre Kilinc, Emre Akbaba, Berkan'in da ortalama ustu yerliler oldugunu dusunuyorum. Okay, Kaan, Mert uclusunden minimum birini almaliyiz seneye. Elimizin rahatlamasi acisindan.

Emre Kılınç olabilir, Emre Akbaba şu performansını Galatasarayda gösterebilirse o da olabilir, Berkan & Taylan & Alpaslan & Aytaç veya Ömer & Halil gibi adamlar mümkünse sonradan bile oyuna girmesin

Baska ligde oynamaya bavuracan. Nasilsa biz bu ülkenin kulübü degiliz. Deymez bu cöplükleri cekmeye. Hele bu sense yapilanlarda sonra kendi aralarina takilsinlar yabancisiz oynamaya. Gerci bizim olmadigimiz ligde yabanci kurali serbeste dönüsün.

Baska ligde oynamaya bavuracan. Nasilsa biz bu ülkenin kulübü degiliz. Degmez bu cöplükleri cekmeye. Hele bu sene yapilanlardan sonra kendi aralarinda takilsinlar yabancisiz oynamaya. Gerci bizim olmadigimiz ligde yabanci kurali serbeste dönüsür.

8+6 7+5 filan bunlar inanılmaz saçma geliyor bana, illa bir yabancı sınırlamasına gideceklerse desinler en fazla 10 tane yabancı oyuncu alabilirsin ama bu oyuncuları nasıl oynatacağına ne zaman oynatacağına karışmasınlar

Yok ilk 11 de 2001 doğumlu ve sonrası oynamak zorunda yok ilk 11 de 8 den fazla yabancı şu kadarı yedek kulübesinde oturabilir şu kadarı tribünde oturabilir filan oyun mu oynuyoruz birilerinin fantezilerini mi yerine getirmeye çalışıyoruz belli değil

8+6 7+5 filan bunlar inanılmaz saçma geliyor bana, illa bir yabancı sınırlamasına gideceklerse desinler en fazla 10 tane yabancı oyuncu alabilirsin ama bu oyuncuları nasıl oynatacağına ne zaman oynatacağına karışmasınlar

Yok ilk 11 de 2001 doğumlu ve sonrası oynamak zorunda yok ilk 11 de 8 den fazla yabancı şu kadarı yedek kulübesinde oturabilir şu kadarı tribünde oturabilir filan oyun mu oynuyoruz birilerinin fantezilerini mi yerine getirmeye çalışıyoruz belli değil

Sınırsız olduğu zamanalarda da şampiyonlar ligini almıyorduk sonuçta

Bunlar istediği kadar işleri yokuşa sürsün gün gelecek yine kazanan biz olacağız

Üst Alt