Yabancı Sınırı Yeniden Eski Haline Gelecek Saçmalığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Sınırı Yeniden Eski Haline Gelecek Saçmalığı

lige 500 milyon euro harcayan araplar bunu kabul etmez. 14 yabanci alma zorunlulugu yok fatih terimin dedigi gibi. ligde yerliler oynuyor zaten. hatta yurt disinada transfer oluyor. oyle birsey olsa sindiden derlerdi. gerizekali fener basininin gazina gelmeyin

O açıklama doğru ise hiçbir şey yapamazlar, yabancı sınırı falan getiremezler. Getirseler bile ligi bir daha kimse takip etmez. Çok büyük bir seyirci kaybı olur.

Adamin adini yanlis yazmislar bi kere Yousef Al-Obaidly dogrusu

Kaynak da yok sporcope, red report falan ne ki yani

Internette haberlere bakinca son 24 saatte bir demec de yok ortada

RTE ricaci oldugu an Katarlilar okey diyecektir sinira
Valla ben sanmıyorum ama olursa o dediğin seçimlerden sonra olur önümüzdeki sene değil ondan sonraki seneye başlarlar. Ama ne bileyim sanmıyorum yinede başağı katarlılara satma çabaları falan gelince akla bu imkansız gibime geliyor

Valla ben sanmıyorum ama olursa o dediğin seçimlerden sonra olur önümüzdeki sene değil ondan sonraki seneye başlarlar. Ama ne bileyim sanmıyorum yinede başağı katarlılara satma çabaları falan gelince akla bu imkansız gibime geliyor

Bakalim gorecegiz maalesef gelecek gibi cunku hunharca sampiyon olacagiz her sey bu kadar da yolunda gidemez yani

O açıklama doğru ise hiçbir şey yapamazlar, yabancı sınırı falan getiremezler. Getirseler bile ligi bir daha kimse takip etmez. Çok büyük bir seyirci kaybı olur.
Getirirlerse bir zahmet yoğun bir tepki verelim zaten. Öyle paketleri iptal etmek, stada gitmek gibi değil. Medeni ülkelerin yaptığı gibi taşkınlık çıkarmadan binlerce kişi tff binasının önünde protesto etmesi gibi.

Bir zevkimiz var Ali Koç ve Rıdvan gibilerin isteği nedeniyle içine sıçsınlar yok ya ?

Üst Alt