Yabancı Sınırının Düşmesini İsteyen 5 Takım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Sınırının Düşmesini İsteyen 5 Takım

Sen onlarca yabanci futbolcu getir kulübüne, bunlarin parasini ödeme ödeme gitsinler seni sikayet etsinler. Sonra da yabanci siniri gelmeli efendim, bize dava aciyor bunlar.

Hay senin hamsi kafana.

Yabancı çöplüğü mü?
Gelen çoğu yabancı takımlarını sırtlayan yerinde transferler. Anadolu takımları şaha kalktı resmen. Sende akıllı transfer yap git puanını al bu kadar basit. Ali turan gibi öküzler gelir büyükler beleş puan alır ondan sonra.

Onlar şaha kalksa Avrupa Ligi'nde gruplarda 1-2 puanla elenmezler.Ligin içinden geçen Başakşehir gidip Burnley'i bile eleyemiyor.Onlar şaha kalkmadı büyükler çıtayı çok düşürdü.

Döviz kurundaki makas iyice açılmış,zaten Avrupa'da başarılı olmak gibi bir dünya yok.Bari ligi götürelim.

Geçti o işler.
Oy kaybı fikir değiştirir her zaman

Oy falan kaybettirmez bu mesele.Oy kaybettirecek olsa bu kadar şiddetli gündeme bile gelmezdi seçim arifesinde.

Eh zaten Türkler katiliyor Milli Takimlara.

Her tarafta yabancılar oynuyor,yerli oyuncu çıkmıyor orada kastettiği.

Ankaragücü küme düşme adayı idi..İKinci yarıda transfer yasağı kalktı aldıkları yabancılarla uçuşa geçtiler.Hem kendileri değer kazandı hem oyuncuları puan topladılar gelirleri arttı..Başarısız yöneticilerin sığınağı bu yabancı sınırı olayı.İyi yabancı alamadık hatalıyız demek yerine yerli mi var kardeşim alalım demeye başlıylar kafalr rahat uyanıksporlar.Ha birde yükseklere yaranmaya çalışanlar var.Rize yabancılarıyla çıkışa geçti ama el mahkum yerli demek zorundalr.Ya da küme düşecek uyanıklar yağ çekme derdindeler. 15 temmuz kurtuluş savaşı diyen uyanık hamsi 3 tane yerli çıkarttı diye çakkalık peşinde karaktersiz adam.Kucka ya sosa ya dünyaları verdin 34 yalında sağ bek portekizli oynatıyon 34 yaşında forvet oynatıon yabancı..çakal

Son düzenleme:
Akhisar ve Erzurum kesin olarak düşüyor zaten Göztepe veya Bursa ikilisinden birisi daha düşecek bu takımların seneye olmayacağı Süper Lig hakkında karar almaları saçma. Atıyorum Erzurum düşüp gidecek biz mi çekeceğiz onların getirilmesini istediği yabancı sınırını ?

Şu kararı destekleyip de yukarılarda olan tek takım trabzon onların da başkanı ne diyor "biz bu yabancı işini beceremedik" yani demek istiyordu biz beceremiyoruz o yüzden bizle beraber tüm 18 takım da cezasını çeksin bunun. Yemin ediyorum günümüzde Türkiye 'yi özetleyen bir düşünce ...

Yabancı sınırının düşürülmesine bende karşıyım. Kimse Tarık Çamdalları Alper Potukları izlemeye dünya para dökmez. Bu dünyanın her yerinde böyle. Yalnız bir de şu açıdan bakıyorum. Diyelim ki Başakşehir bu sene şampiyon oldu ve sezon bittikten sonra PSG gibi katarlı bir zengine satıldı. Başladı astronomik transferlere, levandoskiler filan havada uçuşuyor. Şimdi bu takımla artık başa çıkmak mümkün olur mu? PSG gibi lige ambargo koyup GS,FB ve diğerlerini figüran yapar mı? Küçük takımların bir nevi serzenişi de bu yüzden diye düşünüyorum. Ama düşenler konuşmasın bari. Aksihar filan.

D2MI9VcWsAAOfmX.jpg

Trazbonspor, Rizespor, Bursaspor, Erzurumspor ve Göztepe ve son açıklamalarla Akhisar da galiba...

Hepsinin ortak özelliği küme hattında olmaları TS HARİÇ O da yıllardır 1 tane kupası yok 30 küsür senedir şampiyon olmamış bu ne demek hepsi kötü yönetilen takımlar demek..

Zaten siz iyi yönetici olsanız takımlarınız bu halde olmazdı kimsiniz ki Türk futbolunu kurtarıyorsunuz!!!!!!!

bu takımlardan 3 tanesi düşsün inşallah araya başka takım girmesin.

zaten erzurum ve akhisar banko

Üst Alt