Yabancı Sınırlaması Getirmek İçin Sinyaller Başladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Sınırlaması Getirmek İçin Sinyaller Başladı

Vallahi ben elimden geleni yapıyorum genjler.
1499d8c84a8235d1320ca0603e126ddf.jpg

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kimi izleyemiyormuş ben anlamadım ki.

4 kaleci var: Volkan B, Volkan D, Harun, Onur - Hepsi 11 oyuncusu hepsini izliyor.
Sağ/Sol bek: Gökhan, Caner, İsmail, Hasan Ali - Bunlarda 11 oyuncusu bunları da izliyor.
Defans: Serdar, Topal - 11 oyuncuları
Ortasaha: Okay, Oğuzhan, Tolga, Yusuf, Ozan; Emre B, Alper - Hepsini izliyor.
Kanat: Olcay, Ömer Ali
Forvet: Cenk, Burak - Bunları da izliyor.

Onun dışında; Arda, Emre Mor, Çalhanoğlu, Enes, Cengiz i izlemeyle yabancı sınırının alakası yok.

Benim saydıklarım dışında ligde milli takıma seçilecek kimse yok, seçilemeyecekleri bile yazdım. Bunlar dışında kimi izleyip seçecek çok saçma ve mantıksız.

Bein bu kadar yatirim yapmisken, kulupler buna gore takim kurmusken, lig kalitesi arttirilmasi yolunda bu kadar adim atilmisken birkac mal istedi diye olmaz

Katarlilar oyle yuklu bir yatirim yapti ki uzun bile istese olmaz artik, olamaz

Bu duzende para konusur

Adama sinyal çubuğunu sokarlar
Böyle bi hataya araplar izin vermez kumanda onlarda artık. Yatirdiklari parayı değerlendirmek isteyeceklerdir.

Insani ırkçı yapacak şerefsizler.

GSCimbom Mobile App

Adama sinyal çubuğunu sokarlar
Böyle bi hataya araplar izin vermez kumanda onlarda artık. Yatirdiklari parayı değerlendirmek isteyeceklerdir.

Insani ırkçı yapacak şerefsizler.

GSCimbom Mobile App

Sinyal çubuğu sokmak ? Gerçekten fantezide sınır tanımıyorsun kardeşim, saygı duyulası bir psikopatlığın var takdir etmemek elde değil :)

Hazar Büyüka‏ @hazar_buyuka
Dunyanin en iyi altyapisina sahip, sampiyon Almanya'nin onemli takimlarindan Frankfurt'ta 11 de bir tane Alman oyuncu yok. Low istifaaa!!!

Üst Alt