# Yacine Adli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1626612611669.png

İsim :Yacine Adli
Takım :Bordeaux
Doğum Tarihi :29.7.2000
Doğum Yeri :Vitry-sur-Sein
Boy :186
Kilo :74
Ayak :Sağ Ayak

Defansif müdahale, pas, dripling, top taşıma ve şut özelliklerine sahip bir orta saha bileklerine hakim kolay kolay yıkılmayan bir genç Fransa u20 oyuncusu müdaheleleri akıllıca oyunu okuyarak top kapıyor dar alan meziyetleri iyi mücadelesi yüksek.
Şut deneyen ve isabet bulan bir oyuncu box to box oymaya elverişli bir oyunu var bir iki ekleme ile gayet bunu çıkarır ve oynar uzun topları isabetli.

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk​

bunlarla bi euro cup oynamıstık fransa ukrayna biz bi de ingiltere idi sanırım grup 2018'de, orda guitane daha ön plandaydı ama bu hep gelecegi parlak olarak bahsedilirdi. orda pek begenmemiştim söylentilerin altında kalmış idi ama gelişme kaydediyor

İsmi geçen Fransız 10 numara. Oyuncu Cezayir asıllı.

Stil olarak bana Pires'i ve Gourcuff'u andırıyor.

Çok teknik ve dikine topla gidişleri şahane.

Pek ihtimal vermiyorum gerçekleşmesine ama alırsak dönemin Ribery hamlesine eş değer olabilir.

Süreci bu konu altında takip edelim.

Son düzenleme:
Fifa 21 kariyer modda almıştım ama altyapıdan çıkan Türk oyuncum bundan daha potansiyelli olduğu için yedek kalmıştı.

zor ama inş diyelim

Bordeaux’da Toma Basic ile birlikte en beğendiğim isimdi. Henüz tam çıkışı yapamadı ama bizim ligde o çıkışı yapabileceğini düşünüyorum. Olur mu? Sanmam. Bu arada adaşı Amine Adli’nin de konusu açılmalı. Çok potansiyelli bir oyuncu o da.

Aribo gibi, Seri ile alakası yok stil olarak yani 8-10.

Bordeaux net 10 oynatmıyor diye öyle gözüküyor ama özellikleri daha çok 8-10 oynamaya uygun. Regista oynaması saçma olur.
Çok teşekkürler cevap için ama benim izlediğim maçlarda daha çok defanstan oyun kuran oyuncu gibiydi. Yine de ciddi kalitedir, vizyon transferi olacağı için ihtimal veremiyorum ne yazıkki.

Güzel bir scout raporu var, isterseniz ilk mesaja koyabilirsiniz

Üst Alt