Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season

Cevap: Fantasy Basket | Yahoo Fantasy

Bu akşam ben draft olursa katılamam, yarın 5-6 gibi yapılsın bence draft yarın maçlar başlıyorsa hazır. Pazar herkes evdedir zaten gün olarak Pazar'dan şaşmayalım.

Bu arada draft, yılan draftıymış sanırım. Yani ilk turda 1. seçen, ikinci turda sonuncu seçiyor vs. vs.

helal reis. dogru takimi bulmussun. darisi forumdaki hrblarin basina :ka19:

maddi manevi sapkalar atkilar rozetlerle forumdaki lakers ve benzeri takimlari destekleyen renkdaslarimizi bulls yandasimiz yapmak icin her turlu destege hazirim alemdar reis [insAllah]

Fan Kılap başkanı sensin taraftar derneği başkanıda sensin...

taktiklerinide bekliyorum hayridash...:D

bu potansiyel buducnostlara hadlerini bildirmek gerek dimi ama...

nba uzmanı olarak seni seçiom...

kaan kural gibi tiviye çıkar taktik verirsin *****...:D

tabikide yapariz reis

ilk besi soyluyorum takimini editle

steve nash - farmar - grant hill - ersan ilyas - zaza enden

aman reis sabah 5te kalkalim kaptirmayalim bu elemanlari onur gurel gibi akbabalara

aman diyim

zaza enden de oynar reis ayi gibi adam bilirsin pivotlukta onemli olan ayi gibi olmakdir ;)

Showstoppers ve Globetrotters kim? Ilk sayfaya yazacagim isimleri...

Bu arada Hayri seni de bekliyoruz oyuna:)

edit: hallettim

kaydoldum nbaseverler

noluyor simdi anlatin hele

Draft saatinde online ol. sirayla oyuncu secilecek.. ornegin ben sectim 1 adami sanirim 45 saniye sure var. sonra benden sonra sira sana geldi diyelim. Sen seciyorsun 1 adam.. Tabii senin secmek istediklerini senden once biri secerse o oyuncuyu alamiyorsun dogal olarak..sonra maclar oynandikca adamlarinin istatistigine gore puan aliyorsun.. En sonunda 8 kisi playoffa felan kaliyor.. Kendi aramizda takas felan da oluyormus.

Senin takim EQUIPO CON HUEVOS mu?

Son 5 takim...Forumdaki nba severleri bekliyoruz:)

Ilk maclar baslamadan drafti yapalim... ilk mac tr saatiyle yarin 19:00da.. BUndan once halledelim isi

Üst Alt