Yahoo: Ryan Babel, Galatasaray ile 3 Yıllık Kontrat İmzaladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ve bugunde Babeli transfer etme mutlulugunu yasiyoruz. Ben bu senaryoyu Alan transferinden hatirliyorum. Onuda sabah aksam transfer ediyorduk. Hayirli olsun

Bruma gibi, Onyekuru gibi, Garry gibi pırpır, ciğersiz ama oyun zekası düşük oyuncu bulmak çok zor değil. Mutlaka böyle bir kanat oyuncusu alınacaktır rotasyona.
Babel esas ihtiyaç duyduğumuz oyun zekası yüksek, ayakları yere sağlam basan hücum oyuncusu açığını kapatacaktır. Tecrübe açısından da önemli bir kazanç. Bu açıdan son derece önemli bir transfer olduğunu düşünüyorum.

H.O.

Bruma gibi, Onyekuru gibi, Garry gibi pırpır, ciğersiz ama oyun zekası düşük oyuncu bulmak çok zor değil. Mutlaka böyle bir kanat oyuncusu alınacaktır rotasyona.
Babel esas ihtiyaç duyduğumuz oyun zekası yüksek, ayakları yere sağlam basan hücum oyuncusu açığını kapatacaktır. Tecrübe açısından da önemli bir kazanç. Bu açıdan son derece önemli bir transfer olduğunu düşünüyorum.

H.O.
Ha işte

Babel'in Fulham performansını izledikten sonra böyle bir oyuncuyu 10 milyon euro versek alamayacağımızı anladım.. Değil sol açığa forvete koysan bile Diagneye forma göstermez bu adam.. 2.5 milyon euro fazla diyordum ama Fulham'da tamamen eski günlerine dönmüş bence..Resmen ilaç aldık..

Son düzenleme:
80 numarayı takdim edelim

4f9ae470794347f4997c77d83553d8f4.jpeg

Üst Alt