Tier 3 - Yakup Çınar: "Breivik'in menajeri anlaşma çok yakın dedi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Yakup Çınar: "Breivik'in menajeri anlaşma çok yakın dedi"

Bize baraja çarptırıp gol yaptıran adamı da alıp Sivas’a, Konya’ya falan kiralayalım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gelecek esas 8 No ve beeelki şu ramos durumlarını düşünürsek - yabancı kontenjanı konusu problem gibi - bu adam ucuzda olsa.

Bilmediğimden sormaktayım

Kontenjan açık olmasa bile (14 yabancı varken) yabancı alıp fazlaları satabiliryor muyuz

Yoksa max 14 te mi tutmak lazım her hamlede (sahada 8 yabancıya 3 yerliye dikkat edilir ya - öyle mi yani )

Gayet iyi oyuncu, alabiliyorsa hemen alalım. Transferde isme takılmayın arkadaşlar sahada isim oynamıyor. Örneğin bizimle adı geçen Van De Beek büyük sakatlıklar yaşadı ne vereceği belli değil, hazır değil, Ndombele gene ne durumda bilmiyoruz ne vereceği büyük soru işareti, bakın benim hastası olduğum Veratti bile son 1/2 yıldır düşüşte. Bu adamın en büyük avantajı hazır olması. Bugün al Antep maçına koy 11 oynasın öyle oyuncu.

Bir de şöyle tedirginlik olabiliyor anlıyorum bu durumu "oyuncu sistem takımında oynuyor bize gelirse iş yapmaz" Bence takım uyumu ve sistemi hariç oldukça göze batan ekstraları var adamın. Yani en azından Mitçö yerine her türlü olur. Bence mutlaka alınmalı.

Asıl sırf bizim maçlarda iyi oynadığı için alınmasını istememeniz kompleks değil midir
Değildir bence dünyada böyle yapılan sürüyle transfer var. Milan Hauge 'yi kendi maçlarında döktürdükten sonra gitti hemen aldı. Ferguson bir Sporting hazırlık maçı sonrası gitti Cristiano Ronaldo' yu aldı. Pekçok örnek vardır böyle adam o maçlarda dikkat çekebilir yani gayet normal.

Değildir bence dünyada böyle yapılan sürüyle transfer var. Milan Hauge 'yi kendi maçlarında döktürdükten sonra gitti hemen aldı. Ferguson bir Sporting hazırlık maçı sonrası gitti Cristiano Ronaldo' yu aldı. Pekçok örnek vardır böyle adam o maçlarda dikkat çekebilir yani gayet normal.
Dostum yanlış anlamışsın ben de iyi futbolcu olduğunu ve alınabileceğini düşünüyorum. Bize karşı iyi oynadı diye alacak mıyız yazanlara cevaben yazmıştım onu

Üst Alt