Tier 3 - Yakup Çınar: "Mertens'e Suudi Arabistan'dan yeni teklif geldi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Yakup Çınar: "Mertens'e Suudi Arabistan'dan yeni teklif geldi"

Bu forum beni her gün şoka uğratıyor. Yarın transfer dönemi bitiyor, eldeki tüm oyuncuları göndermemizi istiyor herkes. Ciddi bir akıl tutulması var arkadaşlarımızda. En son Luyindama oynayacak Şampiyonlar Ligi'nde

10a değilde 15 milyon Euro bonservise verirsek vallahi billahi bizde Araplara bir oyuncu satmış oluruz ve ilaç gibi gelir.Yönetim bu işi başarırsa mükemmel olur.10E veren 15e da verebilir.:)
1Milyar Euro promosyondan bizde GS olarak payımıza düşeni almak adına Mertens'i kültür elçisi ilan etmeliyiz..

Son düzenleme:
Takımın djleri bir bir gidiyor. Ferdi Tayfur vs dinlenecek artık sadece antrenmanlarda. Takım olumsuz etkilenir Sergio ve mertens giderse.

oliviera ve mertens geçen seneki gibi hırslı değiller bu sene.
Mertenste motivasyon iştah hırs anlamında aslında sıkıntı yok da gücü tükeniyor yarım sat içinde. Mertens yerinde duramayan bir tip. Her yere yetişmek istiyor ve daha maçın başında sağa sola pres yapıp enerjisini bitiriyor. İkinci yarılarda ise yorgunluğun etkisiyle sahada varlığı bile belli olmuyor. Hoca da adam çıkarma özürlüsü olduğu için o periyotu eksikmiş gibi geçiriyoruz. Keza 2 molde maçında da o dakikalarda gol yedik.

€10m gibi bir rakam okudum twitterda

Mutlaka kalmalı diyorum yaz başından beri

Fakat €10m doğruysa satmayan haindir

Üst Alt