Yalan Dünya | Pazartesi | 20.00 | Kanal D - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalan Dünya | Pazartesi | 20.00 | Kanal D

Cevap: Yalan Dünya | Cuma | 20.00 | Kanal D

Dizi gittikçe ritmini buluyor, ilk bölümlerde daha az güldürüyordu ama zaman geçtikçe açılıyor. Avrupa Yakası da benzer tempoda başlamıştı zaten, Gülse Birsel üstadı bu işin artık, can alıcı noktaları iyi yakalıyor.

ileriki bölümlerde nurhayat'ın anne ve babası da katılır diziye büyük ihtimalle, bakalım kimi seçecekler bu karakterler için

Binnur Kaya girmesin yahu diziye, çok bozuldu onun imajı. Engin Günaydın da girmesin bence, yeni isimlerle yeni bir sinerji yarattı kadın, böyle devam etmeli.

bi şekilde tutmayan karakterler elenmeli ve engin günaydın diziye sokulmalı

yoksa kahkaha attırmayacak

ve 90 dk kimse tahammül etmeyecek bir süre sonra

haha düşündümde

bi yanda çağatay koçtuğ bi yanda rutkay aziz ahahah :asd:

Engin Günaydına ben de gerek olmadığını düşünüyorum. Eklemeler elbette olacaktır ama bu haliyle bile çok güzel.

Engin Günaydın olmaz, neden derseniz katılırsa herkes "Burhan" bekleyecek. Farklı bir rolde yadırgayacak, gene Burhan olsa bu defa diğer karakterler onun yanına ezilecek, çünkü eski bir karakter her zaman yenilerden daha çok ilgi çeker.

Bir olasılık Burhan'ı başka bir yere taşındırıp üzerinden bir spin-off yapılabilirdi(çevremde insanların böyle bir beklentisi var hep) ama onun da patlama ihtimali yüksek. Fraiser dışında, bir diziden karakter alıp yeni dizi yaratıp da o dizinin tuttuğunu hatırlamıyorum. Joey mesela felaket olmuştu.

1b39604f22.jpg

ORÇUN'LA TÜRKÇE KONUŞACAK

Pamela Anderson, konuk oyuncu olarak yer aldığı “Yalan Dünya”da kendisini canlandırdı. Seksi yıldız, dizide Orçun’la Türkçe konuştu.

HOLLYWOOD yıldızı Pamela Anderson, Kanal D’nin sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya”da konuk oyuncu olarak yer aldı. Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı dizi için önceki gün kamera karşısına geçen Anderson, iki saat süren çekimlerde kendisini canlandırdı. Çekimler esnasında bol bol gülen yıldız oyuncu, birlikte rol aldığı Öner Erkan, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan ve Hakan Meriçliler’le de sık sık şakalaştı. Anderson’un Küçükçağlayan’ın canlandırdığı “Orçun” karakteriyle Türkçe bir repliği olduğu da öğrenildi.

SETİN ENERJİSİNE HAYRAN KALDIM

Dizide “Emir” karakterini oynayan Sarp Apak, Pamela Anderson için “Senaryoya dahil olmasına çok sevindik. Kendisi gerçekten çok tatlı biri. Bu katılımlar, dizimizin evrensel boyutlara taşındığına bir işaret” dedi. “Çağatay”ı oynayan Hakan Meriçliler de “Pamela Anderson’la oynamak çok keyifliydi. Çok tatlı ve çalışması kolay, kaprissiz bir oyuncu” diye konuştu. İstanbul’u çok beğendiğini söyleyen Pamela Anderson ise “Yalan Dünya” setinin enerjisine hayran kaldığını söyledi. Anderson’ın rol aldığı bölüm, 9 Mart Cuma günü ekrana gelecek.

Hürriyet

Valla sabırsızlıkla o bölümü bekliyorum :D Bakalım Orçun Pamela'ya neler yapcak :D

uzun zamandır bir dizide güldüğü mü hatırlamıyorum fena değil izlemeye devam edeceğim bu diziyi :ka21:

orçun dışında ekstra bir karakter yok. bir burhan altıntop hiç yok. avrupa yakasına göre vasat olmuş bence

orçun dışında ekstra bir karakter yok. bir burhan altıntop hiç yok. avrupa yakasına göre vasat olmuş bence

Avrupa Yakasi da ilk başlarda böyleydi hocam, bu dizi de yavaş yavaş ritmini bulmaya başladı bence, diziye yeni karakterler falan da katılır......Avrupa Yakası'ni yakalayamaması için şu anda hiç bir sebep yok bence, sadece biraz zaman lazim.

[video=youtube;J2OTsYlc7R4]https://www.youtube.com/watch?v=J2OTsYlc7R4&feature=share[/video]

Üst Alt