Yalçın Ayhan, Galatasaray Forması Giydi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalçın Ayhan, Galatasaray Forması Giydi!

yalcin-221525.jpg

TT Arena'da Galatasaray'ı deviren Medipol Başakşehir'de Yalçın Ayhan, kutlamala turunda sarı-kırmızılı formayı sırtına geçirdi.

Ali Palabıyık’ın kararlarıyla ara ara gerilen Galatasaray – Başakşehir maçı dostane bir şekilde bitti. Maç sonunda Lukas Podolski ile formalarını değiştiren Başakşehir stoperi Yalçın Ayhan’ın, formayı giymesi dikkat çekti.
Takım arkadaşları Başakşehir forması ile tribünlere koşarken deneyimli savunmacının tek başına Galatasaray üniformasıyla kutlamada yer alması gözlerden kaçmadı.

GALATASARAY HAYALİ KISA SÜRDÜ

2005-06 sezonunda Galatasaray’da forma giyen Yalçın Ayhan, sadece 4 maçta şans bularak ertesi sezon Kayseri Erciyesspor’a gönderilmişti. 34 yaşındaki futbolcu Başakşehir forması ile kariyerinin zirvesine çıktı.

Yalcın Ayhan Galatasaray forması giydi – AMK Spor

Kabul etmek gerekir ki adam 34 yasinda bizim takimi hoplatti. Bizim serefli , is ahlaki yuksek oyunculara selam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yalcin cok farkli bir stoper. Bizim lig icin bicilmis kaftan. Soyle bir 30 yasinda falan olsa alalim derdim. Hirsli bir yapisi var, rakibi korkutuyor. Basaksehir'in bir macini izlemistim internet uzerinden, spikersiz. Defans hata yapinca Yalcin bildigin ana avrat duz gitmisti. Keske haftaya fener macina 1 macligina oynatabilsek.

Semih ve hakan baltanın formasını birleştirip giymiş gene de küçük gelmis

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalcin cok farkli bir stoper. Bizim lig icin bicilmis kaftan. Soyle bir 30 yasinda falan olsa alalim derdim. Hirsli bir yapisi var, rakibi korkutuyor. Basaksehir'in bir macini izlemistim internet uzerinden, spikersiz. Defans hata yapinca Yalcin bildigin ana avrat duz gitmisti. Keske haftaya fener macina 1 macligina oynatabilsek.

23886.jpg

Parayı gömüp böyle 2 stoper almamız lazım Abdennour çok güçlü kafa toplarında etkili agresif stoper
Yanına'da Benatia'yı kiralayıp seneye yediğimiz gol sayımızı belki 3'te 1'e indirebiliriz ama tabi Dursun'la imkansız abv dursunu

Pepe cok maas ister reis. Yalcin'i aylik 1300 tl asgari ucret + full akbile ikna ederiz.

Seneye avrupa+lig+kupa olacağını düşünürsek eğer 2 tane as stoper alıp eldeki Hakan-serdar-semih-ched-koray gibi çöpleri temizlersek rotasyondaki 3 stoperden birisi niye olmasın kence şuan ligin en iyi stoperidir belkide kesinlikle ben ligin form olarak en iyi 11'ini yaz deseler stoperlerimden birisi kesinlikle Yalçın'dır

Üst Alt