" Yalçın olayı doğru " - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

" Yalçın olayı doğru "

Cevap: " Yalçın olayı doğru "

Izlemeyin kardesim o zaman Telegol Melegol:) Küfür edip sinir atmak icinse eyvallah.

Her hafta bu capulcularin sözlerini buraya tasiyip küfür ediyoruz:) Izlemeyin.Kapatin.REyting almasin bu palyacolar

ahmetcakar5.jpg

Buaksam Rengini iyice belli etti serefsiz

Çok öfkeliyim Emre Belözoğluna sen Türkiyede futbol oynamaya geliyorsun nasıl fenerde oynamayı seçersin hala Galatasaraylı Emre gibi geliyor bana bir türlü kabullenemedim

İçine pislik şeytan mı kaçtı bu çocuğun bir agresiflik bir çirkeflik,küfürler falan fener mi kaçmış içine anlamıyorum :mad:

Ahmet Çakar:"Özellikle kasaplar Güney Amerikanın lokal liglerinde konuşlanmıştır"

Belgesel anlatıyor sanki salak,sanki Güney Amerika liglerini izliyor da

Reklam arası bir ayar çektiler bunlar fener açıklaması yaptı işte görüntü kısıtlı fener pozisyonu daha çok kem küm bilmem ne

son kez Adnan Polat'in aciklamalarina sallayip kasap konusunu kapattilar

azize reklam arasi bunlari arayip uyardi

Msj attim bi kactane. Eskisehir macinda Keitanin dizinin yarilmasini, Ankaragucu macinda yan hakemin onunde Aydinin dizine olan mudahaleyi, Ordu macinda Ardaya yapilani, Antep macindaki penalti poziyonunu ve en son Antalya macinda Necatinin yaptigi hareketide yayinlayin dedim.

Fakat Yalcinin olayla alakasi yok ve bence ozur dilenmesi gerekiyor.

Msj attim bi kactane. Eskisehir macinda Keitanin dizinin yarilmasini, Ankaragucu macinda yan hakemin onunde Aydinin dizine olan mudahaleyi, Ordu macinda Ardaya yapilani, Antep macindaki penalti poziyonunu ve en son Antalya macinda Necatinin yaptigi hareketide yayinlayin dedim.

Fakat Yalcinin olayla alakasi yok ve bence ozur dilenmesi gerekiyor.

Yalçın geçen sene Aydın'a yaptıklarından dolayı bile özürü haketmiyor. Yalçın bence tan bir KASAP. Ve eminim ki nasıl da sakatladık sözünü söylemiştir.

ahmet çakar ziyadan selçük yulafdan ,iblis rıdvandan bile daha fanatik fenerbahçeli gibi geldi bana.bu adi herifin geçmişte yönettiği galatasaray maçlarını incelemek lazım

Yalçın geçen sene Aydın'a yaptıklarından dolayı bile özürü haketmiyor. Yalçın bence tan bir KASAP. Ve eminim ki nasıl da sakatladık sözünü söylemiştir.

Olaya adam gibi bakarsak jo nun olayında Yalçın'ın pozisyonun içinde bile olmadığını görürsünüz.Ağzını kapatığı pozisyonda 21. dakikada gerçekleşen olay, Jo ise ne zaman sakatlanmış ve çıkmış 30 dan sonra.Nasıl sakatladık sözünü söylemesinede imkan yok.Ben burda Sinan Engin'e katılıyorum yani yanlış bilgilendirme var olayda.Hemen galeyana gelip insanları hedef göstermek bize yakışmıyor.Bu olay yüzünden bence de Yalçın özürü hakediyor. Saygılarımla.

Olaya adam gibi bakarsak jo nun olayında Yalçın'ın pozisyonun içinde bile olmadığını görürsünüz.Ağzını kapatığı pozisyonda 21. dakikada gerçekleşen olay, Jo ise ne zaman sakatlanmış ve çıkmış 30 dan sonra.Nasıl sakatladık sözünü söylemesinede imkan yok.Ben burda Sinan Engin'e katılıyorum yani yanlış bilgilendirme var olayda.Hemen galeyana gelip insanları hedef göstermek bize yakışmıyor.Bu olay yüzünden bence de Yalçın özürü hakediyor. Saygılarımla.

aziz yıldırımdan da özür dilensin mi ?!? :)

Üst Alt