Yalman: ''Mehmet Özbek varsa ben yokum'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalman: ''Mehmet Özbek varsa ben yokum''

Galatasaray resmi sitesi aracılığı ile Sportif A.Ş'de geçtiğimiz ay göreve başlayan Alp Yalman'ın istifasını yalanlasa da işin aslı göründüğü gibi değil.

Özbek'in şimdi istifa etmen camiaya zarar verir sözü sonrası istifasını erteleyen Yalman bir süre bu şekilde devam ettikten sonra görevinden ayrılacak. Söz konusu ayrılığın perde arkasında ise Mehmet Özbek isminin her mevzuda etkin rol almaya çalışmasının etkisi olduğu söylenirken, Yalman'ın Özbek'in varlığından rahatsız olduğu ve çift başlı bir karar mekanizmasının olduğu bir ortamda istediklerini yapamayacağı için istifa kararı aldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon da benzer sebepler ile Cüneyt Tanman istifa etmişti.

Başta da var dı Sn. Yalman göz göre göre neden geldin ? Neden bu özbek biladerleri şutlamak için uğraşmıyorsunuz ??

Cuneyt tanman bunlar ile calismak istemedi, isbecer ve selim arda ucer de gitti(isbecer'in gitmesi iyi oldu aslinda) ve simdi de alp yalman, hep mi bunlar suclu, bu baskan icin istersen her mac 90 dk istifa diye bagir gine gitmez... kulube para vermis birisi kolay kolay gitmez, Fatih hoca milli maclardan once diyordu Galatasaray'da isler kotu gidince bir refleks olur, merak ediyorum nerde bu refleks, niye kimse bu baskan'a birsey demiyor, niye önde gelen isimler sadece medya ve televizyon'da attip tutuyor... gine soyleyecegim, eger iyi transferler yapilmassa gine bir sezon bosa gitmis olur.

istifasını bi kaç ay daha erteletip olası seçim baskısından sezon başladığı için kurtulacağını düşünüyor çapsız dursun. ne koltuk sevdasıymış çapsız herif bırak artık illa tekme tokat dövüp yollasın mı taraftar seni

Dursunun tüm sezonu acaba şunu bir ay nasıl ertelerim şu transferi nasıl boykot eder taraftarı nasıl uyuturum ile geciyor

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Oyunmu oynuyorsun yalaman istifani ver ayril ne hallere düstük, oyuncak oldu koca külüb özbek kardeslerin elinde

Adama sormazlar mı gelirken bilmiyor muydun bunu?

Tabi Mehmet Özbek denen şaklabanın orada hangi vasıfla bulunduğu gerçeğini değiştirmez bu. Liseliler kingre üyeleri falan buna hiç laf etmiyor ya inanılır gibi değil. Bu Mehmet'in ne özelliği var da bu kadar aktif bir rol alıyor.

Resmen adam kayırmacılık, Dursun'un kardeşi diye koskoca Galatasaray da görev buluyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Başta da var dı Sn. Yalman göz göre göre neden geldin ? Neden bu özbek biladerleri şutlamak için uğraşmıyorsunuz ??

Belki bişeyleri düzeltebilirim diye düşünmüş olamaz mı. Zaten yaptığı bu açıklamayla camiaya bir mesaj veriyor. Transferden önce yönetimin değişmesi lazım. Geçen sezonun başından beri bas bas bağırıyoruz ama gönderecek olan kişiler belli.

Burada suçlu Alp Yalmandır. Kardeşim en baştan beri Mehmet Özbek vardı zaten. Sen şimdi çıkıp o varsa ben yokum dersen ben "kesin bir çıkar çatışmaları oldu" şeklinde yorumlarım bunu. Ama en baştan yönetimde olmayı kabul etmeyip seçim için çalışsaydın işte o Zaman taraftar takdir ederdi seni.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt