Yalman'a Göre Alman Olsun! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalman'a Göre Alman Olsun!

Her ne olursa olsun yine Terim diyorum...

Biz nasıl FT'siz tökezliyorsak en az FT'de bizsiz o kadar başarısız. Ft ve Galatasaray biraraya gelince acayip bir sinerji oluşuyor. Bunu en koyu Aysalcılar bile inkar edemez. Evet milli takımda formsuz bir grafik sergiledi ama tek suçlu FT değil. Futbolcular hiç kendine bakmamış. Kendi bile söyledi bunu ama Terim'i seven biri olarak söylüyorum maalesef kıyakçılık yaptı ve Ozan ,Arda , Selçuk , Burak ,Gg gibilerine adaletsiz şekilde forma dağıttı.

Buna rağmen yinede geçiş dönemi olsun , şampiyonluk olsun çaremiz FT'dir. Gerçekten Song , Dembele gibi isimlerle FT bu ligi öttürür. Tabi Dursun alabilirse :red:

Ayrıca Terim'i istiyoruz diye benim hakkında vizyonsuz diye düşünecekler vardır. Bizde biliriz elit ve eğitici bir td getirip sistem takımı olmayı ama bu mevcut kongre yapısı ve yönetim ile sadece hayal ürünüdür. Hayal dünyasında yaşamayı bırakıp gerçekleri görmeliyiz yoksa bizde isteriz o "vizyonlu" tdlerden

Reality>Dreams

Reality
1ccfd5f3289c5c0ad4905445735d4f9c.jpg

Dreams

1333904562c37aa32069d39678b7e33b.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Konuş Volkan, Konuş!
Bir ağzını açtığında yer gök inlenir, gsc citirtabilir, biliyoruz.

Konuş Volkannnn

Konuş Volkan, Konuş!
Bir ağzını açtığında yer gök inlenir, gsc citirtabilir, biliyoruz.

Konuş Volkannnn

Aziz Mode On;

Beni konuşturmayın

Aziz Mode off

Şaka bir yana bakıyorumda millet hayaller aleminde. Neymiş sistemli ve vizyonlu bir td getirip sistem takımı olacakmışız

Sistemin olsun istiyorsan o zaman ilk önce kongren ve yönetimini revizyon etmelisin. Tüm camia hemfikir olmalı bazı şeylerde

Mevcut şartlarda sadece bir önceki başkan prim görmesin , övülmesin diye o getirilen "vizyonlu" hoca kovulur. Kongrede başkanların başarılarının kıskanıldığı bir ortam var ve siz sistem , kurumsallaşmaktan bahsediyorsunuz

Bizden afedersiniz bi bok olmaz bu kongre yapısıyla. Bizim sorunlarımız sadece Dursun ile sınırlı değil. Tüm kongre problem. Dursun gider Recep gelir...

Onun için gerçekçi olalım ve FT gelsin derim. Maceraya gerek yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt