Yalman'dan Gençlik Aşısı Reçetesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalman'dan Gençlik Aşısı Reçetesi!

Tarihinin en kötü sezonlarından birini geride bırakan sarı kırmızılı ekipte sezon öncesi idari olarak yenilenmeye giden camia da Alp Yalman fiili başkanlığa getirilirken revizyon çalışmasına da start verildi.

Sorunların masaya yatırıldığı toplantının ardından ekonomik açıdan takımı zorlayacak transferler yapmama kararı alındı ancak takımın bir yenilenmeye de ihtiyacı olduğu fikri benimsendi.

Takımın iskeletinin yaşlandığının ve sahada istikrarsız sonuçlar alınmasında bunun payının büyük olduğunun altı çizilirken, bugüne kadar yapılan genç oyuncu transferlerinde ise büyük meblağlar yatırılarak verim alınamamasının takımın bügüne gelmesinde büyük rol oynadığı ifade edildi.

HEDEFTE Kİ İSİMLER: SONG, DEMBELE, MOUSSET, SKRTEL

Transfer de tecrübeli isimlerin sözleşmesi sona eren veyahut takımlarından ayrılması kesinleşen isimler arasından yapılması gerektiği de yeni yönetim tarafından dillendirildi. Sonuç olarak Alp Yalman yönetiminde ki Sportif A.Ş'den scout ekibi tarafından takip edilen Moussa Dembele, Lys Mousset gibi genç forvetler ile görüşme kararı alındı.

Melo'dan sorna Donk'ta aradığı bulamayan sarı-kırmızılı camia bu bölgeye tecrübesi yüksek bir isim olan Song'un cuk oturacağını düşünüyor. Defans bölgesine de Skrtel'i düşünen yönetim, Chedjou'dan istenen verimin alınamaması ve bu futbolcunun sürekli sakatlık yaşıyor oluşu sebebi ile talibi çıkarsa gönderilmesi yönünde karar aldı.

Ancak Chedjou satılamadığı takdirde Skrtel'dan vazgeçilecek. Bunun altında yatan sebep ise takımın maaş bütçesinin 65 Milyon Euro ile sınırlandırılmış olması ve Chedjou'nun da senelik 2.3 Milyon Euro gibi yüksek bir ücret kazanıyor oluşu.

Chedjou'nun da senelik 2.3 Milyon Euro gibi yüksek bir ücret kazanıyor oluşu.

15dp2i.jpg

Selçuk 2.85 milyon euro, Umut 1.85 milyon euro, Sabri 1.8 milyon euro, Olcan 1.8 milyon euro gibi oldukça düşük ücretlerle oynarken, Hamit ise 2.75 milyon euroya oynamazken, Chedjou'nun 2.3 milyon euro kazanması mı battı şimdi?

Selçuk 2.85 milyon euro, Umut 1.85 milyon euro, Sabri 1.8 milyon euro, Olcan 1.8 milyon euro gibi oldukça düşük ücretlerle oynarken, Hamit ise 2.75 milyon euroya oynamazken, Chedjou'nun 2.3 milyon euro kazanması mı battı şimdi?

Onların batmadığını söyleyen oldu mu mübarek?

Sabri'ye 1000 defa küfür ettik içimizden. Olcan'ı da babam değil Aysal aldı o paralara. Ha keza Tarık denen vasıfsız işçiyi de.

Sorun şu Chedjou karakter olarak da futbolcu olarak da bize dar geliyor. Negatif enerji veren bir tip, çok disiplinsiz, bencil de bir adam. Batan bir şey yok dönüşmek zorunda bu takım.

Selçuk'da 2.8 almayacak 1.5 olması lazım, ama Chedjou onu da etmez.

Sabri'ye 1000 defa küfür ettik içimizden. Olcan'ı da babam değil Aysal aldı o paralara. Ha keza Tarık denen vasıfsız işçiyi de.

Sorun şu Chedjou karakter olarak da futbolcu olarak da bize dar geliyor. Negatif enerji veren bir tip, çok disiplinsiz, bencil de bir adam. Batan bir şey yok dönüşmek zorunda bu takım.

Zaten tepkim taraftara değil yönetime. Saydığım oyuncular sanki aldıkları paraya göre harika oynuyorlarmış gibi neden hiçbir zaman bunlar hedef olmuyor da Chedjou oluyor anlamıyorum. Haberde bu oyuncular dururken neden illa Chedjou'ya odaklanılıyor anlamıyorum. Mesela neden yüksek maaş aldığı düşünülen Chedjou yerine Skrtel hedeflenirken, yüksek maaş aldığı düşünülen Sabri, Umut, Olcan yerine yeni transfer hedeflenmiyor? Sabri'yle hala 2 sene daha uzatılacak haberleri var mesela. Neden Chedjou postalanmak isteniyor da Sabri'yle sözleşmelere devam? Hayır bi de Chedjou gitse yerine Skrtel gelse sanki Skrtel 500 bin euroya oynayacak. Yine en az Chedjou kadar maaş alacak.

Telles ne oynadi yav onu beğendin:38573:

Telles'i de beğenmezdim normalde. Hakkında 1 tane olumlu yorumum yoktu oynarken.

Sıkıntı Sneijder'in düşen performansı. Ben Carole ile Sneijder arasında bayağı uyumsuzluk görüyorum. Ten uyumu derler ya hani o yok işte.

Telles defansif açıdan ve güç olarak Carole'den kötüydü. Kaç defa kayıp gol yedirdi bize. Ama hucüma çıkarken pas ve alan açıyordu. Topsuz oyunda Carole hucüm olarak kötü. Daha iyi orta açıyor, daha mücadeleci evet ama bizim takımın ve büyük takımların ihtiyacı oynayan değil oynatan adamdır.

En azından elinde Sneijder, Poldi gibi iş bitirecek adamlar varsa. Senede 3.5 Milyon Euro kemiksiz verdiğin adamdan verim alamayacaksan ne yapayım ben asker futbolcuyu.

Proje ve ismi geçen isimler gayet mantıklı ama alp başkan da dahil bu yönetim umut vermiyor.

Hala eldeki çöpleri bile yollamadilar

Lanet gelsin Dursuna!

hiyarmisin olm
haberde chedjounun adi geciyor
her konuya takimin maas cetelesini paste edip herkes hakkinda gorus bildirdikten sonra mi yolumuza devam edelim

Chedjou'nun neresi disiplinsiz, hangi konuda negatif enerji veriyor?

hiyarmisin olm
haberde chedjounun adi geciyor
her konuya takimin maas cetelesini paste edip herkes hakkinda gorus bildirdikten sonra mi yolumuza devam edelim

Sorun da haberde maliyeti yüksek bulunduğu için Chedjou'nun adı geçerken diğer yerli çöplerimizin adı geçmemesi zaten. Bunun iki sebebi olabilir, ya medya bunların aleyhinde haber yap(a)mıyor ya da yönetim ciddi ciddi Chedjou'nun maliyetini yüksek bulurken Umut, Sabri, Olcan'ın ücretlerini oldukça normal buluyor ki onları gönderip yerine daha az maliyetli oyuncu transferlerine gerek görmüyor.

Edit: Medyanın bunların aleyhinde haber yap(a)mamasının da iki sebebi olabilir, ya bu hıyarağalarının bi lobisi var böyle haber yaptırtmıyorlar, ya da fener medyası bilerek salağa yatıp habire Sneijder'in, Muslera'nın, Chedjou'nun çok para aldığı haberlerini servis ederken bizim çöpler hakkında sessiz kalıyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Chedjou'nun neresi disiplinsiz, hangi konuda negatif enerji veriyor?

Doğru kelime savruk aslında. Disiplinsiz biraz oturmamış. Saha içinde savruk. Bacak arası çalım atacak kadar teknik ama ertesi pozisyonda ayağında ki topu rakibe verecek kadar da savruk ve konsantre kaybı yaşıyor

90 dakikaya konsantre değil saha içinde. Oyunun bir bölümünde çok iyi, bir bölümünde kötü oynuyor. Kötü oynadığı bölümde çekilmez bir adam. Yanında oynayan isimler içinde stoperin böyle olması çok sinir bozucu ve endişe verici bir durumdur.

Çünkü sürpriz yumurta her an patlayabilen bir bomba kendisi. Defansta daha solid adama ihtiyaç var. Biz de savruk adam çok zaten. Koray da savruk, Semih de. Bu adamlar en azından gençler daha. Ve Chedjou kadar pazarı da yok satmaya kalksan.

Bize Kamil Glik tarzı bir kule stoper lazım oraya.

Sorun da haberde maliyeti yüksek bulunduğu için Chedjou'nun adı geçerken diğer yerli çöplerimizin adı geçmemesi zaten. Bunun iki sebebi olabilir, ya medya bunların aleyhinde haber yap(a)mıyor ya da yönetim ciddi ciddi Chedjou'nun maliyetini yüksek bulurken Umut, Sabri, Olcan'ın ücretlerini oldukça normal buluyor ki onları gönderip yerine daha az maliyetli oyuncu transferlerine gerek görmüyor.

ayni medya chedjouya 5 milyon teklif var dior
fazla read into edion gibime gelior tbf

ayni medya chedjouya 5 milyon teklif var dior
fazla read into edion gibime gelior tbf

Şu an Sabri'nin takımdan gönderilmesi için teklif almasına ihtiyacı yok. Zaten bizim oyuncumuz değil yeni sözleşme imzalatmadığımız halde. Ki zaten başladı hemen ben gsnin evladıyım burası benim yuvam ben yılmam hep azimle oynarım diye konuşarak ayak yapmaya başladı yine. Umut için de Bursa, TS ve Rize'den teklifler olduğu haberleri vardı. Takdir edersin ki Umut'a 1 lira bile bonservis teklifi gelmesine gerek yok, yeter ki bi takım kendisine maaş verecek kadar enayi olsun.

Insallah alp yalman birseyler yapar, dursun futbol'dan birsey anlamiyo zaten. Okuduklarima ve televizyonlardaki soylentilere gore alp yalman dogru yolda, hayirlisi.

Üst Alt