Yalnız Adam Aslantepe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalnız Adam Aslantepe'de

Cevap: Yanlız Adam Aslantepe'de.

Bide bu yapılanları, ortalığı karıştırmaya çalışanları, amacı belli olan birini; çağdaşlık, evrensellik, hümanistlik, batılılık, kardeşlik... v.s gibi kelime oyunlarına sığdırıp küçük tavşanları oynayanlar yokmu vallahi sizlere kocamn bir alkışşş. Amannn yesinler

Ne biçim bir grup var forumda nasıl oluştu bu kitle anlayamıyorum. Gerçi GALATASARAY' lı olmayanları üye yaparsan olacağı buydu. " Hümanist olun " muşşş laflara bak. Neyse ya ne desek boş zaten

Galatasaraylılık ortalığa saldırmak ve hır çıkarmak değildir. Yanlış öğrenmişsiniz, Metin Oktay'ı anlayın, sonra gelin.

Tamam bak şimdi anladım....Lan yürü git bana Metin Oktay'ı agzına alıp ögren gel filan diye konuşma. Senin gibi GALATASARAY' lının ... diye konuşturma beni. Sen kendi çemberinde takıl aslanım. Sen senin doğrunla yaşa ok. Polat zihniyetindeki herifler sizi. Çok şaşmamak lazım düştüğümüz duruma maşallah baya aşılamış Polat sizlere beynindeki GALATASARAY yapısını. Ve bu konunun bu videonun çevrendeki yada çevremdeki Fb li arkadaşlarla alakası olmadığını anlamayacak kadarda içten bir kardeşim olduğun içinde ayrıca toplu bir alkış yolluyorum sana...

Galatasaraylılık ortalığa saldırmak ve hır çıkarmak değildir. Yanlış öğrenmişsiniz, Metin Oktay'ı anlayın, sonra gelin.

Tamam bak şimdi anladım....Lan yürü git bana Metin Oktay'ı agzına alıp ögren gel filan diye konuşma. Senin gibi GALATASARAY' lının ... diye konuşturma beni. Sen kendi çemberinde takıl aslanım. Sen senin doğrunla yaşa ok. Polat zihniyetindeki herifler sizi. Çok şaşmamak lazım düştüğümüz duruma maşallah baya aşılamış Polat sizlere beynindeki GALATASARAY yapısını. Ve bu konunun bu videonun çevrendeki yada çevremdeki Fb li arkadaşlarla alakası olmadığını anlamayacak kadarda içten bir kardeşim olduğun içinde ayrıca toplu bir alkış yolluyorum sana...

Merak etme ben her şeyi anlıyorum da senin bu çıkışını ve tutumunu hiçbir şekilde anlamlandıramıyorum. Başta üslubun ofsayt, 15 yaşındaki çocuklar bile daha saygılı; görüyoruz bu forumda... Ki fikri ofsayt olanın, üslubu hiç umurumda değil. Bu fikir yapısıyla başarısız ve toplumdan dışlanmış bir insan olarak kalacaksın, buna eminim.

Cevap: Yanlız Adam Aslantepe'de

Videodaki gerizekali fenerli ile hümanizm kelimesini yanyana kullanan arkadaslarin midesi bu videoyu kaldiriyor olabilir ama benim midem kaldirmiyor,ya bu konuyu kapatacaksiniz kimse bosuna ceza almasin,yada bu topic icin küfürü serbest birakacaksin o yamyama olan öfke bir nebze azalsin.

Komik fakat kupadan elendigimiz Antep macindan sonra bunu yapsa staddan 800 parca halinde cikardi

fenerbahce maçında gene aynı yerde bekliyoruz kendisini röportaja roportajı ogrish.com dan izleriz artık :)

Cevap: Yalnız Adam Aslantepe'de

''Beyefendi lütfen s..p gidermisiniz?'' Taraftarın birinin tepkisi buydu:D Kamera adamı kibarlaştırıyor..

Üst Alt