# Yannick Bolasie | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yannick Bolasie

Yannick+Bolasie+Crystal+Palace+v+Bolton+Wanderers+HjTzH1gTabkl.jpg

Ad: YANNICK BOLASIE

Yas: 25

Memleket: Ingiltere

Kulup: Crystal Palace

Pozisyon: Sol Kanat

Ne Ayak: Sag

Ozet: Bu arkadasimiz tam bir top cambazidir. Mac basina dribling istatistigi konusunda ligde ilk 10dadir. Sahsen Arda'yi andiran bir stili oldugunu dusunuyorum. Sag ayakli oldugundan mutevellit surekli iceri kat ederek sutlar deneyen bir yapida. Lakin sol ayagi da kuvvetli oldugundan soluna alip orta da yapabiliyor. Fizik olarak da hizli ve kuvvetli bir oyuncu. Son toplarda eksigi var sadece. Ama topu rakip sahada tutma ve adam eksiltme acisindan ekibimize pek faydali olacagini dusundugum bir zat.

Fiyat: Palace'in fazla para vermedigi ve 1 senelik sozlesmesi kaldigini dusunursek -> 3 milyon euro

vine halinde goruntu sunmayi da konu formatina borc bilirim

mutemadiyen bu tarz hareketlerle defanslari ekarte eder

Great bit of skill by @yannickbolasie #Showboat

ha bilmiyodum

topcudan anliyomus

ben palace'i takip ediyom da ordan biliyorum

Sana bi anda kanim isindi. :)) O degilde bizimkiler Palace'i harita da gosterebilecekleri bile mechul.

Moses'den daha cok begendim bu onerini. Besiktas olsam ilk alacagim kanat oyuncusu olurdu Bolasie.

Sadece son tercih/vuruslari sacma bu kongolu arkadasin. Italya yolcusu galiba sene sonu

Sana bi anda kanim isindi. O degilde bizimkiler Palace'i harita da gosterebilecekleri bile mechul.

Moses'den daha cok begendim bu onerini. Besiktas olsam ilk alacagim kanat oyuncusu olurdu Bolasie.

Sadece son tercih/vuruslari sacma bu kongolu arkadasin. Italya yolcusu galiba sene sonu

moses chelseaye gidince durdu ama o da benzer kuvvet ve hizda ama daha az skill olan biri. forvet olarak kullanilabilir

italyaya gittigini nerden okudun

sevilla rakitiçi aldığında herkes rakitiç bitti demişti.adam şimdi çok değerli oldu.bolasie gibi oyuncuları izleyip gerçekten GSya yararlı olacağını düşünyolarsa alsınlar.

Üst Alt