Yarı Final | Almanya 0-1 İspanya| 7 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yarı Final | Almanya 0-1 İspanya| 7 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Yarı Final | Almanya - İspanya| 7 Temmuz | 21.30 | TRT 1

David Villa, Xavi ve Puyol'un hatrına İspanyayı destekliyorum..

gönlüm hollanda'nın şampiyon olmasından yana olduğu için iki takım arasındaki maçın kimin kazanmasını istediğimi bilemedim.almanya daha ağır basıyor bence şu an ki oynadıkları futbolla.hem iyi hücum yapıyorlar hemde orta alanda müthiş baskı yapıp rakip takımın pas kanallarını kapatarak top kayıpları yapmalarını sağlıyorlar.bu yüzden almanya'nın savunma oyuncularına pek iş düşmüyor.ancak ispanya gibi iyi pas yapan bir takıma karşı ön alanda pres yapmak ne kadar doğru olur işin orası ilginç.eğer ispanya ayağa toplarla ceza sahasına kadar gelirse özellikle torres gününde olursa çok rahat alır maçı.aynı şey almanya için de geçerli.onlarda çok iyi pas yapan takım oldukları için birlikte hücum yapıyorlar ve çabuk çoğalıp iyi pozisyonlara giriyorlar.almanya'nın forvet hattı ispanya'nın forvet hattına göre daha etkili.her maç farklı biri ön plana çıkabildiği için önlem almak daha da zorlaşıyor.ispanya villa ile gol buluyor genelde bu yüzden xavi-iniesta ikilisine yoğunlaşıyor genelde orta sahalar villa'yı oyundan düşürebilmek için.favori almanya gözüküyor bence ancak hollanda'nın şampiyon olmasını istediğim için onlara yakın tarzda ekip olan ispanya'nın kazanmasını istiyorum.pas yapıp akıllı oynayan bir ispanya mı yoksa güçlü ve sürekli mücadele eden bir almanya mı ? bekleyip göreceğiz.

Sıkı maç olacak Müller yok almanya icin cok buyuk eksik eger ben kendi oyunumu oynarım diye cıkarsa Almanya evine döner akıllı bi strateji izlerse ispanyayı eler. İspanya avrupa sampiyonasındaki ispanya degil ama tahminim Hollanda-İspanya finali

İspanya ne arjatıne benzer ne ıngılızlere xavi gününde olursa almanya husrana ugrayabılır ..

Favori yok bu maçta ama Almanya daha ağır basıyor.

Almanya daha iyi takım görüntüsü olarak. EURO 2008'in intikamını almak isteyecektir.

Öncelikle Bastian'daki cevheri farkedip bu yıl sürekli orta sahanın ortasında kullanan Van Gaal'i tebrik ederim. Ne kadar çok göz önünde olmasa da takımın en yararlı oyuncusu bence odur. Dünya Kupası'nın da şu ana kadarki en iyi orta sahası diyebilirim. Almanya rahat alır bu maçı bence.

Almanya çok disiplinli ve sağlam oynuyor. İspanya ise henüz tam olarak oturmadı, Avrupa Şampiyonası'ndaki gibi. Almanya'yı finale hatta kupaya yakın görüyorum.

İspanya pas yaparak kazanabilir sadece.Bakmayın Almanya'nın Arjantin'i 4-0 yendiğine , Arjantin pas yapamıyor.İspanya maçı çok rahat kazanır. 1-0 ya da 2-1 :b5:

Üst Alt