yarıla yarıla gülüyorum, siz de gülün istedim... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yarıla yarıla gülüyorum, siz de gülün istedim...

Ben futbol kuralları ne der o pozizyona araştırmadım.Çünkü her zaman olan bişey değil bir futbolcunun formasını atıp hadi ben gidiyorum diip tekrar hakemden izinsiz geri gelmesi.Orada hakem sen ben gibi izledi.Çakara göre kural hatası maç tekrarı gerekir diyor.Oradaki maddeyi bulmak lazım ne diyor kurallarda.Ama kural hatasıda olsa maç tekrar edilmeyecek zaten tüpçü fb sine asla böyle bir şey yapmaz.Bir şey uydurur kcından kuralı değiştirir en kötü.Zaten tekrar olsa bu sefer sakat oyuncularıda kuyt filan macı tamamlar 3 0 biter maç.Yani tekrar edilirse bjk nın daha çok alehine olur.:D
Problem zaten Çakar gibi hoşafların itibar görmesi.. reyting uğruna ortalığı karıştırıyor.. :D Kural kitabında bununla ilgili bi şey yok, çünkü bahsini etmeye değecek bir mevzu bile değil.. hakemin insiyatifinde bir olay ve kesinlikle kural hatası yok.. bjk çakar denen kamilin gazıyla başvuru yapıyorsa onların beynine edeyim..

Üst Alt