Yarsuvat: "İstersek yeniden seçime gidebiliriz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yarsuvat: "İstersek yeniden seçime gidebiliriz"

1538567195971.png

Galatasaray'ın Kulübü eski başkanı Duygun Yarsuvat, TGRT Haber'de Sabri Ugan'a önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Duygun Yarsuvat'ın açıklamaları;

"Galatasaray Adası'nda yetki verilmemesinin sebebi, istenilen yetkiler adanın elden çıkabilecek duruma gelmesiydi. Galatasaray Adası'nın tabusu, Galatasaray Kulübü'ne aittir. Tapulu bir arazimizdir. Üzerinde koparılan kıyameti hiç anlamıyorum. Padişah torununun torunu geldi 'Burası benim' dedi. Senin ise bize dava aç. Gitti devlete karşı açtı ve davayı kaybetti."

OTELİN İNŞAATI BİTER

"Otel benim dönemimde yapılmaya başlandı. Benden sonra da devam etti. Otelin şu an parası hazır, 9 milyon doları var. O kredi de Dursun Özbek'in teminatı var. Eğer o teminatı, yeni yöneticiler üstlenirse, otelin inşaatı biter."

O OYLARI ALAMAZDI

"Genel kurulda söz almadım. Söz alsaydım söyleyecektim ama biraz susayım dedim. 'Böyle tatil gününde size eziyet ediyorum' diye söze başladılar. Bu söz, Galatasaraylı olmayan birine ait olabilir. Dağdan gelip de şehirliyi kovamazsınız. Bize göre herkes Galatasaraylı'dır. Galatasaray'ın değerlerini benimsemiş, özümsemiş olan herkes Galatasaraylıdır. Mustafa Cengiz bilmeli ki, onu oraya Galatasaraylılar getirdi. Bir ayrıl yapılmadan getirildi. Yoksa Mustafa Cengiz o oyları alamazdı. Zaten bir tepki seçimiydi. Dursun Özbek'e karşı duyulan tepki, baskın seçim isteği Galatasaraylı olanları rahatsız etti."

SEÇİME GİDEBİLİRİZ

"Galatasaray'ın büyüklüğü karşısında tutunamıyor herhalde. Bu yönetim, Galatasaray'ı tanımıyor. Dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışıyor. Yönetime de söyledik. 'Sizlerle yola devam etmek istiyoruz' dedik. Olmazsa yeniden seçime gidebiliriz."

TEK PAY TERİM'İN

"Bu yaşananlar Fatih Terim'e olumsuz yansımaz. Oyuncular Fatih Terim'i seviyor ve Fatih Terim'in takımın üzerinde de hakimiyeti var. Geçen sezon kazanılan şampiyonlukta da tek pay Fatih Terim'in."

TRİBÜNE GÖRE İDARE EDİLMEZ

"Tribünlere göre kulüp idare edilmez...Sosyal medyaya göre de kulüp yönetilmez. Tribünlerin yaptıkları yegane şey de 'yönetim istifa' protestoları..." (TGRT Haber)

Bunlar gelirse ilk yiyecekleri adam fatih terim. Ben ozan korkutun burak elmasin falan terimden hoslanmadigini düşünüyorum. Vizyon ayagina yine takimin anasini bellerler. Cengiz ve apoyu transferden dolayi elestirdim ama kalsinlar

Kenan bizim en büyük sorunumuz aslında taraftar kitlesi.

Fenerli taraftarların Aziz Yıldırım'a zamanında verdiği desteğin çeyreğini en başarılı yönetimlerimiz de dahil hiç bir yönetime verilmiyor.

Acı ama gerçek profil olarak tam olarak transfer ve sonuç taraftarıyız, 2 transfer olmasın hemen hurra yönetim istifa, yönetim çöp.....

İşte bu yüzden de belki biraz sabırla bizi düze çıkaracak yönetimler caminanın içindeki kriptolar tarafından yeniliyor.

Ne zaman taraftar akıllanır iyi olan yönetimi yedirmez, o zaman düze çıkarız.

Disipline verip ihraç istemeyen yönetim istifa etsin.

Fenerli taraftarların Aziz Yıldırım'a zamanında verdiği desteğin çeyreğini en başarılı yönetimlerimiz de dahil hiç bir yönetime verilmiyor.

Acı ama gerçek profil olarak tam olarak transfer ve sonuç taraftarıyız, 2 transfer olmasın hemen hurra yönetim istifa, yönetim çöp.....

İşte bu yüzden de belki biraz sabırla bizi düze çıkaracak yönetimler caminanın içindeki kriptolar tarafından yeniliyor.

Bunların pek kimseyi dinlediği yok.

taraftarlıkk bi durum yokki dış kapının dış mandalı taraftar onlara göre. taraftar bişeyi iyi buluyorsa sorun orada başlıyor kendilerine göre.

cengizi en çok eleştiren benim ama bu statükocu fosiller yanında melek kalır adam.

transfer konusunda sınıfta kalmış olabilir ama çıkarcı bir adam değil en azından.

galatasaray'ın en büyük düşümanı işte koskoca camiayı lokalleri gibi yöneten bu fosiller.

Tam tersi aslında.

Fb bizim gibi olmak isterken sen tutup onlar gibi koyun değiliz diye böyleyiz diyorsun.

Liselilere kalsa en başarılı en iyi başkan Dursun bazı şeyleri anlamaya yeter bu.

Lise ve/veya derin Galatasaray.

Zaten Dursun gibileri de başımıza musallat eden onlar. Şimdi olur da Mustafa başkanı düşürürlerse Dursun olma ama yine onun gibi kimi musallat ederler düşünmek bile istemiyorum.

Tam tersi aslında.

Fb bizim gibi olmak isterken sen tutup onlar gibi koyun değiliz diye böyleyiz diyorsun.

Liselilere kalsa en başarılı en iyi başkan Dursun bazı şeyleri anlamaya yeter bu.

Üst Alt