yasin-dzemaili değişikliği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yasin-dzemaili değişikliği

Şu değişikliği yapan adamın maç sonu açıklamalarını dinlememek için TV' yi kapattım. Akşam akşam daha fazla sinirlenmek istemiyorum.

Yaptığın değişiklikten sonra çıkardığın adamı teselli ediyorsan zaten ortada bir mallık var demektir. Resmen komedi.

Geçen sene nasıl Drogba-Ceyhun efsane olduysa şimdi bu sene budur. Ayrıca en efsane olanı 1-2 yenik olduğumuz maçta Hakan Şükür'ün yerine Cafercan'ın girmesidir. Bu değişiklik hem şampiyonluğu hem de Cafercan'ı bitirdi.

Eğer hoca olsa anında bir değişiklik daha yapardı brumayi çıkarıp tellesi alir hamiti sağa telles sola geçerdi gol geliyorum diyordu resmen

bazı teknik direktörler kimsenin aklına gelmeyecek değişiklikler ile maçı çevirip puanı hanelerine yazdırırlar, o yüzden büyük adamlardır. bizim ki de kimsenin aklına gelmeyecek değişiklikler yapıyor ama puanlar rakip takımların hanesine yazılıyor.

degisikligi birakin siz, haftalardir hersey iyi giderken ayni kadroyla hep galip gelirken,
sen fener macinda git yasin brumayi oynatma. bu mac da zaten yanlis kararlardan gitti.
iyi giden takimi neye bozarsin, birde brumaya yüklenen cok var ama haftalardir isini yapiyordu
patlama yapmadiysa bile kanatta oyuncu gerekiyordu oda isini yapiyordu.
bu degisiklikten önce, gecen hafta sampiyonlugu koparabilidi eger ki önceki haftalarda oynatigi
takimi oynatsaydi !!!

Son düzenleme:
fener ve beşiktaş'ın kaybettiği beş puanın avantajını bir anda silip atan değişikliktir, şampiyonluğa mâl olabilir değil olmuştur.

Üst Alt