Yasin Öztekin Af Bekliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin Af Bekliyor!

C1WDlqXWIAA9A8C.jpg

Galatasaray'da Yasin Öztekin'in yönetimle görüşme yaparak af istediği öğrenildi.

Galatasaray Kulübü'nün süresiz kadro dışı bıraktığı Yasin Öztekin, karar sonrasında yönetim ile temasa geçti. Sarı-kırmızılı oyuncunun menajeri Önder İnce, Galatasaraylı idarecilerin kadro dışı kararı sonrasında Yasin'in çok üzüldüğünü belirtip savunma vermek istediğini iletti.

Galatasaray yöneticileri ile Yasin'in düşüncelerini aktarmak adına görüşen menajeri, "Yasin aynen şunu söylememi istedi. Ne olur savunma vermeme izin versinler. Beni dinlesinler" dedi.

Galatasaray yönetimi de adaletsizlik olmaması adına tepkili olsa da Yasin Öztekin'in savunmasını almaya karar verdi.

AMK Spor

Yasin Öztekin Af Bekliyor!

Tamamen JOR'un otoritesini elden almis oluruz bu sekilde.

Ayrica her oyuncu bundan sonra istedigi gibi disiplinsizlikte bulunur. Nasil olsa af cikiyor. Yönetim eger böyle mallik yaparsa kulübü basmali bu taraftar. Arkadas kurtarin bizi sunlardan.

Tam şark kurnazı. Önce itlik yap sonra birileri haddini bildirince kuyruğunu kıstırıp ama ağbii diye gel. Hadi Yasincim hadi yetti artık bu saçma tavırların.

Her golden sonra zam isteyen arkadaşa şu an kazandığı kadarını veren başka bir takım çıkmadı mı yoksa yazık.

ne olursa olsun affedilmemeli. affedilecekse önce JOR gönderilsin sonra affedilsin. Yoksa disiplinden, hocalıktan falan bahsedemeyiz.

Bu formanın ve armanın kıymetini herkesin anlamasını sağlamak lazım. Son 3-4 senede gidenlerin hemen hemen hepsi bugün yerlerde sürünüyor. Özellikle yerliler için konuşuyorum. Yetenekleri kısıtlı olup da, bu takımda oynama şansını yakalamış, ama artistliğinden geçilmeyen bu ve bunun gibi heriflere hak ettikleri gibi kapı gösterilmeli.

Üst Alt